The Voice Of Poland

Reklama

W "The Voice of Poland" przekonała wszystkich trenerów. Do kogo ją porównali?

Wszystkie cztery fotele w "The Voice of Poland" odwróciła Oliwia Hudek, która zdaniem internautów już stała się jedną z faworytek tegorocznej edycji. "Nasza Adele" - komentują.

Wszystkie cztery fotele w "The Voice of Poland" odwróciła Oliwia Hudek, która zdaniem internautów już stała się jedną z faworytek tegorocznej edycji. "Nasza Adele" - komentują.
Mina Marka Piekarczyka podczas występu Oliwii Hudek w "The Voice of Poland" /TVP

Na antenę TVP2 powrócił "The Voice of Poland". Uczestników 14. edycji oceniają ponownie Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Lanberry oraz Baron i Tomson. Po raz pierwszy w historii utrzymany został w całości skład trenerów.

W sobotnim odcinku jednym z kandydatów do sławy była 19-letnia Oliwia Hudek. Uczestniczka sięgnęła po piosenkę "Higher Love". Autorem nagrania jest Steve Winwood, a swoją wersję nagrała także Whitney Houston - remiks przygotowany przez Kygo został wydany w 2019 r., siedem lat po śmierci wokalistki.

Reklama

Jako pierwsza swój fotel odwróciła Justyna Steczkowska, a w jej ślady szybko poszła Lanberry. W samej końcówce do trenerek dołączyli Marek Piekarczyk oraz Baron z Tomsonem. Ostatecznie nastolatka postawiła właśnie na liderów grupy Afromental.

"Mamy to!" - napisała później na Instagramie. "Występ petarda!", "Najlepszy głos odcinka", "Nasza Adele" - komentują internauci.

"The Voice of Poland": Kim jest Oliwia Hudek?

Uczestniczka od zawsze marzyła o "The Voice of Poland" i o muzyce. Tworzyła kilka zespołów ze swoimi przyjaciółkami, niestety ich wyprowadzki pokrzyżowały marzenia o wielkiej zespołowej karierze. Została tylko jej przyjaciółka Zuzia, w liceum poznała kolejne dziewczyny i tak powstał zespół Only One.

Nagrywają głównie na Tik-Toka, ale świetnie się przy tym bawią. Ich największy sukces muzyczny to 1. miejsce w konkursie pastorałek i kolęd w Będzinie.

W tym roku Oliwia zdała maturę, startowała do egzaminów do Akademii Muzycznej w Katowicach, ale nie dostała się. Na chwilę obecną nie ma planu B, więc będzie próbowała za rok.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy