Reklama

Sylwestrowa Moc Przebojów

Reklama

Sylwester Polsatu 2022. Michał Wiśniewski ujawnił, że poznał żonę na Tinderze

"Pan i Pani W." - tak nazywa się podcast, z którym pod koniec 2022 r. wystartowali Michał Wiśniewski oraz jego żona, Pola. Pierwszy odcinek trafił już do sieci i poświęcony jest początkom ich relacji. Dodajmy, że wokalista jest jedną z gwiazd sylwestra Polsatu w Parku Śląskim w Chorzowie.

"Pan i Pani W." - tak nazywa się podcast, z którym pod koniec 2022 r. wystartowali Michał Wiśniewski oraz jego żona, Pola. Pierwszy odcinek trafił już do sieci i poświęcony jest początkom ich relacji. Dodajmy, że wokalista jest jedną z gwiazd sylwestra Polsatu w Parku Śląskim w Chorzowie.
Pola i Michał Wiśniewski są małżeństwem od 2020 r. /AKPA

Michała i Polę Wiśniewskich łączy coraz więcej. W 2020 r., po roku znajomości, wzięli ślub. Są rodzicami rocznego Falco Amadeusa i spodziewają się już kolejnego potomka. Teraz przyszła pora na wspólny podcast "Pan i Pani W.", który można oglądać na YouTubie i słuchać na Spotify.

"Ten podcast jest robiony z tego powodu, żeby informacje o nas, o naszych doświadczeniach (...) były z pierwszej ręki, a nie z serwisów plotkarskich" - mówi na początku pierwszego odcinka Michał Wiśniewski. "Myślę, że to jest dosyć intymny projekt, bo poruszymy tematy nie tylko te zabawne i wygodne, ale zapewne będziemy też rozmawiać o tych bardziej bolesnych" - dopowiada małżonka gwiazdora.

Reklama

Pierwszy odcinek zatytułowany jest "Czyli, jak to się zaczęło między nami". Wiśniewscy wspominają w nim, że poznali się na Tinderze - początkowo Pola nie wiedziała, że po drugiej stronie jest lider Ich Troje (był mało widoczny na zdjęciu), a później korespondowali ze sobą na Messengerze. Na jedną z pierwszych randek wybrali się do kina na "Avengersów".

"Poszedłem zakapturzony, usiedliśmy sobie tam z boku, w tym kinie na Bemowie i pierwszy raz się pocałowaliśmy. (...) Czułem się trochę jak dzieciak. (...) My się przytulaliśmy i całowaliśmy prawie przez cały film. To sprawiało mi tak dużo przyjemności i radości. (...) Nigdy nie przeżyłem czegoś takiego w kinie" - wspomina Michał Wiśniewski.

Małżeństwo zapowiedziało już kolejną część swojej audycji. "Za nami premierowy odcinek naszego podcastu +Pan i Pani W.+ Oglądaliście? My się tak miłego odbioru i takich emocji nie spodziewaliśmy, dlatego dziękujemy za te wszystkie ciepłe słowa i jednocześnie zapewniamy, że o pozostałych ciekawostkach z naszego poznania opowiemy w kolejnym odcinku, który pojawi się 8 stycznia" - czytamy w mediach społecznościowych Poli i Michała.

Sylwestrowa Moc Przebojów w Polsacie - kto wystąpi?

Tegoroczną Sylwestrową Moc Przebojów poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski i Agnieszka Kołodziejska. Scena na Polach Marsowych w Parku Śląskim w Chorzowie przypominać będzie statek kosmiczny, a prowadzący wcielą się w kosmonautów.

Polsat już po raz 17. żegnać będzie stary rok, a po raz siódmy korzystać będzie z gościny Śląska.

"Zaśpiewają największe gwiazdy piosenki. Zobaczymy i usłyszymy między innymi Beatę Kozidrak i Bajm, bez których nie sposób wyobrazić sobie tego wieczoru, Dodę, Anię Dąbrowską, która karierę zaczynała przed laty w naszym 'Idolu', gwiazdę młodego pokolenia bryską, zjawiskową Cleo i króla social mediów Dawida Kwiatkowskiego. Będzie z nami jeden z najoryginalniejszych polskich artystów, niesamowity Ralph Kaminski, a także Feel, Grzegorz Hyży, Big Cyc i Lady Pank. Pojawi się również Igor Herbut i zespół Enej, którzy są wierni Polsatowi od czasu swojego zwycięstwa w kultowym 'Must Be The Music. Tylko muzyka'" - zapowiada Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

"Idol": Maciej Rock wspomina kultowy program. "To było totalne wariactwo"

Nowy rok z Sylwestrem Polsatu!

Na sylwestrowy koncert Polsatu zapraszają Telewizja Polsat i Województwo Śląskie. Współorganizatorami są Park Śląski, Stadion Śląski. Patronami Medialnymi są Radio Zet i Interia.

Sylwestrową Moc Przebojów będzie można oglądać 31 grudnia o 20.00 w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News, Polsat Go i Interii.

Michał Wiśniewski o współpracy z Telewizją Polsat: Dla mnie to jest naturalne

Specjalny wspólny występ szykują Maryla Rodowicz, Doda i Cleo. Wokalistki wykonają medley przebojów Maryli Rodowicz - "Sing Sing", "Małgośka" oraz "Kolorowe Jarmarki".

Z kolei zagraniczną gwiazdą będzie Michael Patrick Kelly, który popularność zdobył w rodzinnej grupie The Kelly Family.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy