Reklama

30-lecie Telewizji Polsat. Zobacz, kto wystąpi na wielkiej gali

6 grudnia w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się wielka gala z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. Zobacz, kto pojawi się na scenie!

6 grudnia w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie odbędzie się wielka gala z okazji 30-lecia Telewizji Polsat. Zobacz, kto pojawi się na scenie!
Maciej Maleńczuk wystąpi na wielkiej gali Polsatu z okazji 30-lecia stacji /Wojciech Stróżyk /Reporter

5 grudnia 1992 roku zaczął nadawać Polsat - pierwsza polska komercyjna stacja telewizyjna. Przez trzydzieści lat widzów czekało wiele wzruszeń - dostarczali ich bohaterowie kultowych seriali czy programów.

Z okazji 30-lecia Polsatu, stacja przygotowała wielką galę, na której pojawią się najpopularniejszy polscy wykonawcy oraz przyjaciele stacji. Odbędzie się ona 6 grudnia 2022 roku w w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie.

Wystąpią na nim m.in.: Muniek Staszczyk, Ralph Kaminski, Igor Herbut, Maryla Rodowicz, Doda, Enej, Maciej Maleńczuk, Golec uOrkiestra, Organek, Dawid Kwiatkowski, Kortez, Lady Pank, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Monika Brodka i wielu innych wspaniałych artystów.

Reklama

Galę poprowadzą gwiazdy związane z Telewizją Polsat.

30 lat Telewizji Polsat

Świętowanie jubileuszu 30-lecia Polsatu rozpoczęto kultowym przebojem "40 lat minęło" śpiewanym wiele lat temu przez Andrzeja Rosiewicza, który tym razem w nowej wersji zaśpiewał Andrzej Piaseczny wraz z orkiestrą Tomka Szymusia.

Tym numerem Polsat zabrał widzów w nostalgiczną podróż w czasie, pokazując stację wczoraj i dziś z jej gwiazdami, dziennikarzami i prowadzącymi.  

Utwór poza emocjonalnym aspektem miał jeszcze swoje przesłanie - jest podziękowaniem dla wszystkich, którzy współtworzyli tę stację i dla widzów, dzięki którym Polsat wciąż może robić to, co kocha zgodnie ze słowami piosenki "Bo nas na wiele jeszcze, z wami na wiele jeszcze, z wami na wiele jeszcze stać".

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy