Reklama

Reklama

Wpadka w TVN! Margaret nie gryzła się w język, Chajzer zakłopotany

Margaret odwiedziła plażowe studio "Dzień Dobry TVN", aby zachęcić widzów do oglądania Top of the Top Sopot Festival. Niestety... nie do końca się jej to udało.

Margaret odwiedziła plażowe studio "Dzień Dobry TVN", aby zachęcić widzów do oglądania Top of the Top Sopot Festival. Niestety... nie do końca się jej to udało.
Filip Chajzer zakłopotany po słowach Margaret /Artur Zawadzki / Player.pl /Reporter

Podczas drugiego dnia festiwalu Top of the Top w Sopocie, zobaczyliśmy koncert #iDANCE. Taneczne przeboje zaprezentowali m.in. Ewa Farna, Agnieszka Chylińska, Feel i Ralph Kaminski.

Na scenie pojawiła się także siedząca na motocyklu Margaret w zaskakującej stylizacji i pofarbowanych na czerwono włosach. Zaśpiewała "Cool me down", swój najnowszy singel "Niespokojne morze" (posłuchaj!) oraz "Heartbeat".

W związku z udziałem gwiazdy w wydarzeniu, wcześniej w ciągu dnia pojawiła się ona w plażowym studiu "Dzień Dobry TVN", aby zachęcić widzów TVN-u do obejrzenia wieczornego koncertu. 

Reklama

Wpadka w TVN. Chajzer nie wiedział co powiedzieć po słowach Margaret

Podczas rozmowy z wokalistką, Filip Chajzer zauważył, że ma ona nowy tatuaż. Nie spodziewał się, że sam wywołał tym niewygodny temat. Na ręce wokalistka wytatuowane ma hasło... "Wredne C*punie".

"'Wredne C*punie' to taki mój nowy kolektyw, który tworzę. On jest na scenie i poza sceną również. To dziewczyny, które robią fajne rzeczy, które się dobrze bawią i się wspierają" - podjęła chętnie temat Margaret.

Gwiazda nie gryzła się w język i jeszcze kilkukrotnie powtórzyła nazwę kolektywu, wprawiając Chajzera w coraz większe zakłopotanie.

Prowadzący stwierdził, że dostał komunikat ze studia, że "to wciąż jest telewizja śniadaniowa" i aby zmienić temat rozmowy, zapytał plażowiczów czy wybierają się na festiwal w Sopocie.

Czytaj także:

Top of The Top Sopot Festival 2022: #iDANCE. Agnieszka Chylińska, Ralph Kaminski, Feel i inni

Kolejna Polka robi furorę w "Mam talent"? Kim jest Alicja Marta Kowalska?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL