Reklama

Mam talent

Kolejna Polka robi furorę w "Mam talent"? Kim jest Alicja Marta Kowalska?

Oczy wielu Polaków zwrócone są na Sarę James, która stała się jest objawieniem 17. sezonu amerykańskiego "Mam talent". Tymczasem kolejna Polka otrzymała "Złoty Przycisk" w zagranicznej wersji programu. Alicja Marta Kowalska zachwyciła jurorów "Mam talent. Indonezja".

Oczy wielu Polaków zwrócone są na Sarę James, która stała się jest objawieniem 17. sezonu amerykańskiego "Mam talent". Tymczasem kolejna Polka otrzymała "Złoty Przycisk" w zagranicznej wersji programu. Alicja Marta Kowalska zachwyciła jurorów "Mam talent. Indonezja".
Alicja Marta Kowalska (w środku) z koleżankami z Girls in the Clouds /YouTube/ Indonesia's Got Talent /materiał zewnętrzny

Alicja Marta Kowalska wystąpiła w castingu do indonezyjskiej wersji "Mam Talent" razem z grupą rówieśniczek z lokalnej grupy cyrkowej Girls in the Clouds.

Kolejna Polka robi furorę w zagranicznym "Mam Talent"! Kim jest Alicja Marta Kowalska?

Dziewczynka mieszkająca z rodzicami na Bali, swoją pasję doskonali w Bali Circus Academy.

Jurorzy ze względu na pewne braki w synchronizacji zespołu, zaleciły "Dziewczynom w Chmurach" dużo ćwiczeń przed kolejnym występem. Nie przeszkodziło to jednak w naciśnięciu "Złotego Przycisku", co zagwarantowało grupie udział w półfinale.

"To opowieść o pasji, wytrwałości, wychodzeniu ze strefy komfortu i podążaniu za wielkimi marzeniami - jest inspiracją dla nas wszystkich. Od nieśmiałej introwertyczki nasza córka Alicja Marta Kowalska w ciągu 2 lat otworzyła się tak, że dziś występuje na scenie. Chce pokazać, że każdy może to zrobić!" - napisała na Instagramie Lidia Zalewska, mama Alicji.

Reklama

Czekamy na kolejne występy Alicji i jej koleżanek!

Sara James w amerykańskim "Mam Talent". "To prawdziwe szaleństwo"

W amerykańskiej wersji programu, świetnie radzi sobie także Sara James, która reprezentowała Polskę podczas zeszłorocznej Eurowizji Junior

Przypomnijmy, że podczas castingowego odcinka Sara zaśpiewała piosenkę "Lovely" Billie Eilish (posłuchaj!). "Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy" - powiedział po występie 14-latki Simon Cowell.

Juror postanowił wcisnąć Złoty Przycisk, dając wokalistce z Polski bezpośredni awans do półfinałów. Na scenie pojawiła się mama Sary, by ją uściskać i złożyć gratulacje. Wzruszona dziewczyna nie kryła łez. Cała czwórka jurorów oklaskiwała nastolatkę na stojąco.

"Szczerze, brak mi słów. Gdy o tym myślę, dosłownie się trzęsę. Jestem po prostu taka szczęśliwa. To coś, o czym marzyłam i stało się. To prawdziwe szaleństwo!" - cieszyła się Sara w rozmowie z serwisem People.

2 sierpnia w amerykańskim "Mam talent" dobiegły końca castingi do programu. W poprzednich edycja programu przed odcinkami organizowany był etap kwalifikacyjny, w którym walczyli uczestnicy bez Złotego Przycisku. W 17. sezonie zlikwidowany został pośredni. Pierwszy odcinek na żywo, w którym jednak nie pojawi się, Sara James, wyemitowany zostanie 9 sierpnia. Wyniki głosowania jurorów i widzów poznamy dzień później.

Sarę James najwcześniej w amerykańskim "Mam talent" zobaczymy więc w drugiej połowie sierpnia. Przypomnijmy, że oprócz Polki są to: Avery Dixon (saksofonista), Chapel Hart (śpiewające trio), Lily Meola (wokalistka), Mayyas (tancerze) i Madison Taylor Baez (wokalistka).

Czytaj także:

Julia Wieniawa promuje koncert "Gwiazdy dla czystej Polski "na Earth Festival 2022 w Uniejowie!

Występ Sary James w amerykańskim "Mam talent" w polskiej telewizji. Gdzie ją oglądać?

Taylor Swift chciała zagrać w sadze "Zmierzch". Dlaczego jej odmówiono?