Reklama

Mam talent

Reklama

Występ Sary James w amerykańskim "Mam talent" w polskiej telewizji. Gdzie ją oglądać?

Sara James jest objawieniem 17. sezonu amerykańskiego "Mam talent". Simon Cowell nagrodził uczestniczkę Złotym Przyciskiem, a ta awansowała automatycznie do odcinków na żywo. Gdzie będzie można oglądać jej dalsze zmagania w talent show?

Sara James jest objawieniem 17. sezonu amerykańskiego "Mam talent". Simon Cowell nagrodził uczestniczkę Złotym Przyciskiem, a ta awansowała automatycznie do odcinków na żywo. Gdzie będzie można oglądać jej dalsze zmagania w talent show?
Kiedy Sara James ponownie wystąpi w "Mam talent" w USA? / Youtube /

Przypomnijmy, że podczas castingowego odcinka Sara James zaśpiewała piosenkę "Lovely" Billie Eilish. "Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy" - powiedział po występie 14-latki Simon Cowell.

Juror postanowił wcisnąć Złoty Przycisk, dając wokalistce z Polski bezpośredni awans do półfinałów. Na scenie pojawiła się mama Sary, by ją uściskać i złożyć gratulacje. Wzruszona dziewczyna nie kryła łez. Cała czwórka jurorów oklaskiwała nastolatkę na stojąco.

Reklama

"Szczerze, brak mi słów. Gdy o tym myślę, dosłownie się trzęsę. Jestem po prostu taka szczęśliwa. To coś, o czym marzyłam i stało się. To prawdziwe szaleństwo!" - cieszyła się Sara w rozmowie z serwisem People.

Sara James walczy dalej. Kiedy wystąpi w kolejnym etapie "Mam talent"

2 sierpnia w amerykańskim "Mam talent" dobiegły końca castingi do programu. W poprzednich edycja programu przed odcinkami organizowany był etap kwalifikacyjny, w którym walczyli uczestnicy bez Złotego Przycisku. W 17. sezonie zlikwidowany został pośredni. Pierwszy odcinek na żywo, w którym jednak nie pojawi się, Sara James, wyemitowany zostanie 9 sierpnia. Wyniki głosowania jurorów i widzów poznamy dzień później.

Sarę James najwcześniej w amerykańskim "Mam talent" zobaczymy więc w drugiej połowie sierpnia. Przypomnijmy, że oprócz Polki są to: Avery Dixon (saksofonista), Chapel Hart (śpiewające trio), Lily Meola (wokalistka), Mayyas (tancerze) i Madison Taylor Baez (wokalistka).

Amerykański "Mam talent" w polskiej telewizji. Kto pokaże zmagania Sary James?

Najnowsze odcinki amerykańskiego "Mam talent" - z kilkudniowym opóźnieniem - będzie można oglądać w telewizji WP.  Jak podał nadawca program będzie można oglądać od najbliższego weekendu co niedzielę o 19.50.  Przypomnijmy, że widowisko w USA emitowane jest we wtorek wieczór lokalnego czasu. Od drugiego etapu stacja NBC pokazuje program we wtorek (występy) i środę (ogłoszenie wyników).

Występy Sary James wcześniej będzie można obejrzeć w sieci. Najważniejsze momenty sezonu, zaraz po emisji programu, trafiają na oficjalne konto na Youtube talent show.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy