Reklama

Reklama

Sylwester TVP 2022/2023: Scena w Zakopanem już stoi. Kto wystąpi?

Na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem stoi już wielka scena Sylwestra Marzeń z TVP 2. Kto wystąpi na tegorocznej imprezie?

Na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem stoi już wielka scena Sylwestra Marzeń z TVP 2. Kto wystąpi na tegorocznej imprezie?
Zenek Martyniuk będzie jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem /AKPA

Kolejny już raz koncert sylwestrowy TVP przeniesie widzów w świat przebojów disco polo. Nie zabraknie też dyskotekowych przebojów i remiksów. Jak zapewniają producenci, przy budowie scenografii zadbano o ekologię i wykorzystano elementy zeszłorocznej sceny.

Wśród ogłoszonych wykonawców są m.in. Edyta Górniak i Justyna Steczkowska z synami, MaRina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Zenon Martyniuk z zespołem, Piękni i Młodzi, Playboys, Weekend, Defis, Classic, Boys, MiłyPan, Don Vasyl, Maja Hyży, Kasia Moś, Staszek Karpiel-Bułecka, Grupa KOMBI Łosowski, Kuba Szmajkowski, Daria, Komodo, Sławomir i Kajra, Thomas Anders, a także Dzidzio z Ukrainy.

Jak co roku na zakopiańskiej scenie sylwestrowej pojawi się światowa gwiazda - zapowiada TVP, ale na razie nie wiadomo, kto to będzie. Wśród medialnych spekulacji pojawiała się m.in. brytyjsko-albańska wokalistka Dua Lipa. W 2021 roku pod Tatrami wystąpił Jason Derulo.

Sylwester Marzeń z Dwójką. Kto wystąpi na imprezie TVP w Zakopanem?

O oprawę choreograficzną Sylwestra Marzeń z TVP zadbają tancerze Agustina Egurroli, a jednym z motywów przewodnich widowiska mają być taneczne trendy z TikToka. Sylwestrowy koncert poprowadzą: Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Iza Krzan, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora oraz Norbi. Tegoroczną edycję "Sylwestra Marzeń z TVP2" wyreżyseruje Mikołaj Dobrowolski.

Reklama

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: sylwester TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy