Reklama

Reklama

Sylwester TVP jednak z zagranicznym gościem? Ujawnią to na moment przed

Jeszcze wczoraj informowano, że TVP zdecydowało się zaprosić jedynie polskich artystów na tegoroczny koncert sylwestrowy. Według nowych doniesień magazynu Press, plany te uległy zmianie.

Jeszcze wczoraj informowano, że TVP zdecydowało się zaprosić jedynie polskich artystów na tegoroczny koncert sylwestrowy. Według nowych doniesień magazynu Press, plany te uległy zmianie.
Jason Derulo podczas koncertu w Warszawie /Jakub Janecki /materiały prasowe

Oficjalne informacje na temat Sylwestra TVP powinniśmy poznać w najbliższą środę. "Sylwester Marzeń" w poprzednich latach gościł wielkie nazwiska światowej sceny jak Luis Fonsi czy Jason Derulo. Wczoraj portal Wirtualne Media informował, że w tym roku TVP nie zaprosiła żadnej, tak rozpoznawalnej gwiazdy. 

TVP zapłaciło Derulo fortunę?

Dziś natomiast portal Press informuje, że do Zakopanego przyjedzie duża zagraniczna gwiazda. "Mamy zakontraktowaną dużą międzynarodową gwiazdę" - twierdzi informator portalu z Telewizji Polskiej. 

Reklama

Jak na razie nie wiadomo, jak nazywa się tajemniczy gwiazdor. Najprawdopodobniej nie dowiemy się tego tak prędko - w ubiegłym roku Jason Derulo został ogłoszony zaledwie 2 dni przed rozpoczęciem koncertu.

Rok temu informowano także, że Derulo jako światowa gwiazda otrzyma prawdziwie gwiazdorskie honorarium. Jak podawał portal Party.pl, amerykański wokalista za jeden koncert otrzymuje między 150-300 tysięcy dolarów. Daje to maksymalną sumę... 1,2 mln złotych.

W Zakopanem miał otrzymać jednak nieco mniej, bo wykonał zaledwie 5 piosenek, a nie cały koncert. "Ściągnięcie Jasona Derulo do Polski może kosztować producentów Sylwestra minimalnie pół miliona złotych plus oczywiście pokrycie kosztów podróży i hotelu dla całego sztabu" - powiedziała wówczas Party osoba związana z branżą muzyczną.

Sylwester Marzeń w TVP. Kto wystąpi w Zakopanem?

Z informacji podawanych przez portal Wirtualne Media, w Zakopanem pojawią się m.in. Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Sara James, Sławomir i Kajra, Maja Hyży, Marina Łuczenko-Szczęsna, grupa Boys i Zenek Martyniuk, a także kilka góralskich kapel. W miejscu wydarzenia już teraz budowana jest ogromna scena.

W poprzednich latach specjalnie na tę okazję przyjeżdżali również zagraniczni artyści - począwszy od często odwiedzających Polskę wokalistek grupy Boney M, Al Bano i Rominy Power czy Thomasa Andersa z Modern Talking. W 2017 roku TVP zdecydowało się na zatrudnienie gigantycznej gwiazdy, czyli Luisa Fonsiego, który był jednym z najpopularniejszych artystów tamtego lata. W ubiegłym roku w Zakopanem pojawił się natomiast Jason Derulo. 

Czytaj też:

Kara za Sylwestra TVP? "To wybiórcze traktowanie"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwester Marzeń TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy