Sylwestrowa Moc Przebojów
Reklama

Sylwester z Polsatem 2022: Jak dojechać, kto wystąpi, jaka będzie pogoda? Sprawdź niezbędne informacje!

Wspólnie z gwiazdami widzowie Polsatu wyruszą w niezapomnianą podróż w nowy 2023 rok. Na scenie pojawią się m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski i Lady Pank. Impreza odbędzie się w Parku Śląskim w Chorzowie.

Wspólnie z gwiazdami widzowie Polsatu wyruszą w niezapomnianą podróż w nowy 2023 rok. Na scenie pojawią się m.in. Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski i Lady Pank. Impreza odbędzie się w Parku Śląskim w Chorzowie.
Maryla Rodowicz będzie gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów /AKPA

Sylwestrowy koncert Polsatu co roku gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Sylwestrowa Moc Przebojów to jak zawsze wspaniałe, radosne wejście w Nowy Rok i huczne pożegnanie starego. W tym roku będzie to wyjątkowy koncert, bo zwieńczy obchody 30-lecia naszej stacji. Widzowie od lat spędzają z nami Sylwestra i zawsze mogą być pewni, że gwiazdy i przyjaciele Polsatu zapewnią im szampańską zabawę. Nie zawiedziemy ich i tym razem" - mówi dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022: kto zagra?

Jak co roku, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 wystąpią wspaniali artyści. Na scenie pojawią się największe polskie gwiazdy, które łączą pokolenia słuchaczy. Obok takich legend polskiej muzyki, jak Maryla Rodowicz czy Beata Kozidrak, staną przedstawiciele młodego pokolenia - Ralph Kaminski czy bryska.

Reklama

"Zobaczymy i usłyszymy między innymi Beatę Kozidrak i Bajm, bez których nie sposób wyobrazić sobie tego wieczoru, Dodę, Anię Dąbrowską, która karierę zaczynała przed laty w naszym 'Idolu', gwiazdę młodego pokolenia bryską, zjawiskową Cleo i króla social mediów Dawida Kwiatkowskiego. Będzie z nami jeden z najoryginalniejszych polskich artystów, niesamowity Ralph Kaminski, a także Feel, Grzegorz Hyży, Big Cyc i Lady Pank. Pojawi się również Igor Herbut i zespół Enej, którzy są wierni Polsatowi od czasu swojego zwycięstwa w kultowym 'Must Be The Music. Tylko muzyka'" - zapowiada Nina Terentiew.

Imprezę poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Marcelina Ibisz, Marcelina Zawadzka, Adam Zdrójkowski Agnieszka Kołodziejska.

Zagraniczne gwiazdy sylwestra - Michael Patrick Kelly

Polsat ogłosił, że zagraniczną gwiazdą sylwestra będzie Michael Patrick Kelly, który popularność zdobył w rodzinnej grupie The Kelly Family.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022/2023. Krzysztof Ibisz zapowiada szampańską zabawę: "To jedyny taki koncert"

Sylwester Polsatu: muzyka i wiele więcej!

Oczywiście głównym punktem imprezy będzie sylwestrowy koncert z udziałem gwiazd, jednak to nie wszystko! Już dziś zapraszamy ich do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie karaoke, w którym będą mieli okazję zaśpiewać największe hity koncertu, a oceniać je będą oryginalni wykonawcy tych utworów. Najlepsze wykonanie wyemitujemy w trakcie wieczoru, a wszystkie będzie można obejrzeć w naszych social mediach. Stawiamy na to, by być zawsze na łączach z Widzami, blisko naszej publiczności" - dodaje dyrektor programowa Polsatu.

Sylwester z Polsatem: jak dojechać do Parku Śląskiego?

Sylwestrowa Moc Przebojów odbędzie się na Polach Marsowych w Parku Śląskim w Chorzowie. To już po raz siódmy telewizja Polsat korzysta z gościnności województwa śląskiego! "Z nowymi nadziejami i w znakomitym towarzystwie przywitamy wspólnie Nowy Rok w Parku Śląskim. Sylwestrowa Moc Przebojów po raz kolejny rozgrzeje Śląskie, a muzyczne gwiazdy zadbają o fantastyczną oprawę sylwestrowej imprezy. Wspólnie z telewizją Polsat, która obchodzi w tym roku jubileusz trzydziestolecia działalności, zapraszam wszystkich do spędzenia tej wyjątkowej nocy na wspólnej zabawie w Parku Śląskim. Przywitajmy Nowy Rok w towarzystwie gwiazd muzyki, bawiąc się w rytm największych hitów" - zapowiadał Jakub Chełstowski, marszałek województwa.

Do Parku Śląskiego dojeżdżają zarówno autobusy, jak i tramwaje. Autobusy z Katowic, Bytomia, Gliwic lub Tarnowskich Gór linii 6, 820, 830, 840 dojeżdżają na przystanek "Park Śląski, Śląski Ogród Zoologiczny", natomiast jadąc liniami o numerach 7, 23, 51, 109, 138, 238, 673, 674 z z Katowic, Rudy Śląskiej lub Zabrza, należy wysiąść na przystanku "Osiedle Tysiąclecia ZOO". Z Katowic, Chorzowa lub Bytomia kursują także linie tramwajowe o numerach 0, 6, 11, 19, 23, 33 - w tym przypadku dojeżdża się do przystanku "Park Śląski Wejście Główne".

Jak poinformował rzecznik prasowy ZTM Michał Wawrzaszek, specjalne udogodnienia zostaną wprowadzone na kilkunastu liniach.

"Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej polegają na wprowadzeniu 31 grudnia i 1 stycznia specjalnych rozkładów jazdy, a to dla pasażerów oznacza zwiększenie liczby połączeń oraz wykorzystanie na poszczególnych liniach większych niż zwykle pojazdów" - przekazuje rzecznik. Na liniach autobusowych 138, 190 i 674  zostanie zwiększona częstotliwość kursów, a w nocy na liniach 7N, 297N, 672, 840N i M101 będą wykorzystywane większe autobusy. 

Rzecznik ZTM przypomina, że do Parku Śląskiego najbliżej dostać się z przystanków autobusowych Chorzów AKS, Osiedle Tysiąclecia Ośrodek Rehabilitacji, Osiedle Tysiąclecia Ułańska oraz Osiedle Tysiąclecia Pawilon

Dla komunikacji tramwajowej natomiast najbliższe przystanki to Park Śląski Wejście Główne, Chorzów Stadion Śląski i Chorzów Stadion Śląski Pętla Zachodnia. W trakcie szczytu komunikacyjnego przed koncertem tramwaje będą jeździć co 3 minuty, a po koncercie - co 2 minuty. Dostosowane do specjalnego rozkładu jazdy zostaną linie 0, 6, 11, 19, 23, 33.

Na stronie internetowej ZTM w zakładce Aktualności-Komunikaty można znaleźć specjalną mapę, na której znajdują się wszelkie możliwości dojazdu na imprezę do Parku Śląskiego. Osoby zainteresowane mogą także kontaktować się z czynną całodobowo infolinią pod nr 800 16 30 30.

Sylwestrowa Moc Przebojów: najlepsza zabawa za darmo!

W Sylwestrowej Mocy Przebojów można uczestniczyć na dwa sposoby. Impreza w Parku Śląskim jest otwarta dla każdego i - co najważniejsze - jest zupełnie darmowa. Druga opcja to umilenie sobie wieczoru dzięki transmisji telewizyjnej. Transmisję Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie można oglądać 31 grudnia od 20:00 w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.

Sylwester z Polsatem 2022: pogoda w Chorzowie

Na sylwestrowy wieczór prognoza pogody zapowiada zachmurzenie, jednak temperatura nie będzie ujemna. Szczegółową prognozę na 31 grudnia i 1 stycznia w Chorzowie, możecie sprawdzić tutaj

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylwestrowa Moc Przebojów | Sylwester 2022/23
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy