Reklama

Kto zagra pierwszego dnia na Polsat Hit Festiwal w Sopocie?

Pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal w Sopocie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jubileuszowe występy, największe radiowe hity oraz wyjątkowi goście sprawią, że ten wieczór z pewnością na długo pozostanie w pamięci publiczności.

Pierwszy dzień Polsat Hit Festiwal w Sopocie zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jubileuszowe występy, największe radiowe hity oraz wyjątkowi goście sprawią, że ten wieczór z pewnością na długo pozostanie w pamięci publiczności.
Andrzej Piaseczny będzie świętował w Sopocie 30-lecie działalności! /Podlewski /AKPA

W ostatni weekend maja Opera Leśna w Sopocie zamieni się w stolicę polskiej muzyki.

Najpopularniejsi polscy artyści wystąpią podczas Polsat Hit Festiwal, prezentując swoje największe przeboje. Zobaczmy, kto zagra pierwszego dnia festiwalu i jakie atrakcje czekają na publiczność.

Muzyczne święto w Sopocie

24 i 25 maja na scenie Opery Leśnej w Sopocie odbędzie się dwudniowe święto muzyki. To wyjątkowe wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz polskich festiwali muzycznych. Rozpiska na 24 maja prezentuje się naprawdę obiecująco. 

Godzina 20:00: "Crazy is my life". Złote 25 lat Golec uOrkiestra"

Pierwszego dnia festiwalu, w piątek 24 maja, jednym z głównych wydarzeń będzie jubileuszowy koncert zespołu Golec uOrkiestra. Zespół świętuje 25-lecie swojej działalności i z tej okazji przygotował wyjątkowy występ. Na scenie Opery Leśnej razem z braćmi Golec zaśpiewają goście specjalni: Kuba Badach, Enej, Gromee, Kamil Bednarek, Piotr Cugowski i inni. W repertuarze znajdą się takie hity jak "Ściernisko", "Crazy is My Life" oraz "Słodycze".

Reklama

Godzina 21:35 : "Radiowy Przebój Roku"

Piątkowy wieczór to także czas na koncert, w którym wystąpią artyści, których piosenki dominowały na radiowych listach przebojów w ubiegłym roku. Na scenie pojawią się między innymi Smolasty i Doda z utworem "Nim zajdzie słońce", Margaret z "Tańcz głupia", Dawid Kwiatkowski z hitem "Cafe de Paris", Roxie Węgiel z przebojem "Miasto" oraz Oskar Cyms, Lanberry w duecie z Tribbsem, Natalia Zastępa.  

Ważnym punktem koncertu Radiowy Przebój Roku" będzie celebracja 20-lecia hitu "Pump It Up" Danzela. Król disco zaprezentuje swoje przeboje, które przez lata gościły na tanecznych parkietach w całej Polsce.

"Po pierwsze to dwudziesta rocznica piosenki "Pump It Up". Również ja jestem na scenie zawodowo od dwóch dekad, to szalona podróż. Odbyłem około pięciu tysięcy lotów po całym świecie i zagrałem ponad dwa tysiące koncertów. Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę świętować ten jubileusz w swoim ulubionym kraju - Polsce. Oczywiście zagram swoje największe przeboje, ale w zupełnie inny, nowy sposób, z moim zespołem. To będzie coś innego. Bardzo się cieszę, że mogę to zrobić dla Polsatu" - mówił piosenkarz w rozmowie z Polsatem. 

Godzina 22:45: "Chodź, przytul, przebacz". 30-tka Andrzeja Piasecznego

"Prawie do nieba", "Chodź, przytul, przebacz", "Niecierpliwi" oraz "Imię deszczu" - to piosenki, które z pewnością zabrzmią wieczorem w Operze Leśnej. Obok Piaska zjawią się na scenie Matt Dusk i Kuba Badach.

"Spodziewam się po tym koncercie, że państwo będziecie śpiewać i że ja będę śpiewał najmniej podczas tego koncertu. (...) Więc myślę sobie, że gdybyście się państwo dali namówić na to, żeby przypomnieć sobie kilka moich numerów z przeszłości, to będzie więcej niż dziewięćdziesiąt pięć procent pewności, że któryś z nich usłyszycie i będzie mogli ze mną zaśpiewać - mówił Andrzej Piaseczny w rozmowie z organizatorami. 

Polsat Hit Festiwal to nie tylko muzyka, ale również wyjątkowa atmosfera i niezapomniane emocje. Zapraszamy do oglądania na żywo w piątek 24 maja oraz w sobotę 25 maja na antenie Polsatu. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy