Oskar Cyms

Oskar Cyms
data urodzenia
2001
pochodzenie
Polska
4,5
Oceń
Głosy
6

Biografia

Oskar Cyms - wiek i początki kariery

Oskar Cyms to polski wokalista, o którym polski showbiznes wie stosunkowo niewiele. Wiadomo jedynie, że urodził się w miejscowości Nowe w województwie kujawsko-pomorskim. Największą popularność przyniósł mu utwór My Girl, który w formie teledysku zyskał szerokie grono odbiorców. 

Na YouTube ma już prawie 800 tys. wyświetleń. Piosenka była również częścią ścieżki dźwiękowej do filmu 365 dni.

Z muzyką Oskar Cyms związany jest od najmłodszych lat, śpiewał m.in. w chórze kościelnym.

Co ciekawe, choć na temat jego życia prywatnego wiadomo niewiele, artysta jest bardzo aktywny we wszelkich mediach społecznościowych. Jego profile można śledzić na Instagramie i TikToku. W obu portalach społecznościowych używa nazwy @cymsu.

Oskar Cyms - najpopularniejsze utwory i dyskografia

Oskar Cyms nagrał cały szereg piosenek, które gromadzą na kanale YouTube miliony odsłon, jak np. My Girl czy Nic więcej. Pierwszy z nich, z uwagi na wykorzystanie pierwszego w ścieżce dźwiękowej filmu 365 dni, stał się właściwie międzynarodowym hitem.

Oskar Cyms - koncerty i dorobek artystyczny

Artysta zgodził się wygrał 18. edycję programu twoja Twarz Brzmi Znajomo, wcielając się m.in. w Eminema, Roberta Gawlińskiego czy Passengera. W rozgłośniach radiowych można usłyszeć jeszcze zeszłoroczny przebój Oskara Daj mi znać oraz najnowszy singiel Nic więcej. Artysta zapowiada jednak, że już wkrótce pojawi się jego pierwszy studyjny album.

Życie prywatne i rodzina Oskara Cymsa

Z informacji przekazywanych przez samego piosenkarza wynika, że jest on od dwóch lat szczęśliwie związany z Julią Zawistowską.