Reklama

Redakcja Interia Muzyka

Misją serwisu Interia Muzyka jest tworzenie najbardziej wiarygodnego i opiniotwórczego serwisu muzycznego w Polsce. Dostarczamy naszym czytelnikom rzetelnych informacji, chcemy odkrywać przed nimi kolejne fascynujące gatunki muzyczne oraz przedstawiać nowe zespoły.

Serwis Muzyka, został założony w 2000 roku i stanowi integralną część Grupy Polsat Plus, do której dołączył w 2020 roku, gdy funkcjonowała jeszcze jako Grupa Cyfrowy Polsat. Nasz portal od miesięcy jest największym i najchętniej czytanym polskim serwisem o tematyce muzycznej. Obok serwisu Muzyka funkcjonuje również serwis Tekściory, w którym można znaleźć teksty polskich oraz zagranicznych utworów.

Uczestniczymy w największych muzycznych wydarzeniach, jednocześnie nie zapominając o grupach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę. Recenzje, relacje z koncertów i wywiady - to wszystko znajdziecie w serwisie Interia Muzyka.

Reklama

Kierownictwo Interia Muzyka

Na czele działu Rozrywka stoi Marta Podczarska. Ukończyła studia w zakresie dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kultury współczesnej na Uniwersytecie Jagiellońskim, przed objęciem pieczy nad całym działem łączącym serwisy Muzyka, Film oraz Świat Seriali, kierowała zespołem ostatniej z wymienionych redakcji. Właścicielka kotki Stefki i pasjonatka eksperymentów kulinarnych.

Redakcję muzyczną prowadzi Oliwia Kopcik, absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz polonistyki. W świecie muzyki najbliższy jest jej polski rock, jest również zakochana w Andrzeju Zausze i Agnieszce Osieckiej. Jej ulubionym zajęciem jest odkrywanie zespołów, których nikt nie zna. Tak samo jak Marta, jest dumną właścicielką kota - Tigera - który chętnie uczestniczy w redakcyjnych kolegiach.

Autorzy piszący dla Was w serwisie Interia Muzyka

Michał Boroń, nasz sekretarz redakcji, związany z Interią od 2004 roku. Ukończył politologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, dziennikarskie doświadczenie zbierał również pisząc o sporcie i muzyce do "Gazety Wyborczej". Ekspert od najcięższych brzmień, stały bywalec Pol’and’Rocka (wcześniej: Przystanek Woodstock).

Daniel Kiełbasa, absolwent politologii, w serwisie obecny jest od 2014 roku. Ekspert od popkultury, filmów Marvela i największych skandali. Jeśli jesteście ciekawi, jaki był najdziwniejszy występ we wszystkich edycjach polskiego i zagranicznego "Mam Talent", Daniel na pewno to wie.  

Mateusz Kamiński przyszedł do Interii z dyplomem z dziennikarstwa. Nasza twarz redakcji, która najlepiej prezentuje się przed kamerą. Jest w stanie wymienić wszystkie koncerty The Rolling Stones od początku ich kariery. Nie pogardziłby też wywiadem z Eltonem Johnem albo Liamem Gallagherem.

Andrzej Kozioł zarządza serwisem Tekściory. Absolwent kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Jagiellońskim. Opiekun dwóch kotów - Fiodora i Wojtka - oraz psa Gałgana. Choć wygląda na zagorzałego metalowca, czas najchętniej spędza przy rocku z lat 90., dobrze czuje się też na koncertach Lewisa Capaldiego.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy