Co TVN planuje na sylwestra? Zaskakujące ogłoszenie

Michał Boroń

Oprac.: Michał Boroń

"Nie idziemy na sylwestra" - pod takim hasłem TVN pokaże przedsylwestrowy koncert z udziałem polskich gwiazd. Wydarzenie zostanie wyemitowane 30 grudnia.

Koncert "Nie idziemy na sylwestra" poprowadzą Marcin Prokop i Wojtek Łozowski
Koncert "Nie idziemy na sylwestra" poprowadzą Marcin Prokop i Wojtek ŁozowskiAKPA

Po raz ostatni TVN pokazał na żywo sylwestrowy koncert w 2019 r. - była to trzecia edycja imprezy pod nazwą "Warszawa Stolica Sylwestra". W 2016 r. również w stolicy żegnano stary rok pod szyldem "Hello 2017!".

W kolejnych latach stacja nie organizowała swoich koncertów sylwestrowych tłumacząc to zagrożeniami związanymi z pandemią, jednak wiadomo, że imprezy TVN cieszyły się najmniejszym zainteresowaniem wśród widzów.

TVN zaprasza na imprezę "Nie idziemy na sylwestra". Kto wystąpi?

W tym roku ponownie nie będzie plenerowej imprezy na żywo, za to 30 grudnia stacja wyemituje nagraną w studiu domówkę "Nie idziemy na sylwestra".

W programie mają znaleźć się interpretacje największych przebojów imprezowych. W roli gości pojawią się m.in. Małgorzata Ostrowska, Alicja Majewska, Natalia Szroeder, WaluśKraksaKryzys, Rubens, Mery Spolsky, Wiktor Dyduła, Bartek Królik, IGO, Król, Wojtek Łozowski, Grubson i Nicoponie.

Koncert poprowadzą Marcin Prokop (juror nowej edycji "Mam talent", wcześniej wieloletni prowadzący tego programu, a także prezenter sylwestrów TVN) i Wojtek Łozowski (w 2022 r. odnowił współpracę z TVN, w tym roku był jurorem w "Lego Masters").

"Mam Talent". Marcin Prokop: Szymon Hołownia był jak hiszpańska mucha zamknięta w puszce, Michał Kempa jest swobodny, osadzony, spokojnyNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas