Reklama

Shakira z łamiącą serce wiadomością. "Rany są otwarte"

Ostatni rok nie był dla Shakiry dobry. Nowy rok rozpoczęła od wzruszającej wiadomości do fanów. "Nawet jeśli ktoś nas zdradził, musimy nadal ufać" - czytamy.

Ostatni rok nie był dla Shakiry dobry. Nowy rok rozpoczęła od wzruszającej wiadomości do fanów. "Nawet jeśli ktoś nas zdradził, musimy nadal ufać" - czytamy.
Shakira w ubiegłym roku rozstała się z Pique /Stephane Cardinale - Corbis /Getty Images

Shakira i Pique ogłosili swoje rozstanie w czerwcu 2022 r. Według mediów powodem rozpadu ich małżeństwa była zdrada Gerarda. 35-latek miał związać się z młodszą o 12 lat studentką, pracującą w jego firmie produkcyjnej. 

Później długo negocjowali sprawę opieki nad synami. Ostatecznie ustalili, że 9-letni Milan i 7-letni Sasha razem z mamą wyprowadzą się do Miami. Chłopcy do tej pory przez cały czas mieszkali w Barcelonie, gdzie Shakira i Pique mają willę, jak również gdzie ich ojciec grał w drużynie piłkarskiej FC Barcelona. Adwokat Pique stwierdził, że ten, jeśli wyrazi na to chęć, być może także osiedli się w Miami. Sportowiec będzie miał wówczas do dyspozycji ze swoimi synami dziesięć dni w miesiącu. W tym czasie będzie mógł przemieszczać się z nimi w dowolne miejsce.

Reklama

Shakira dziękuje fanom za wsparcie

Choć rok nie był dla piosenkarki łatwy, przy okazji świąt podziękowała fanom za wsparcie. "Dziękuję za całą miłość i wsparcie, które daliście mi i moim dzieciom w tym roku. Życzę wam słodkich świąt. Za rok 2023 pełen pokoju i nadziei" - napisała. 

Później pokazała też zdjęcie z synami, podpisane słowami: "Święta Bożego Narodzenia na pustyni, szukając spokoju".

Shakira: Jest więcej dobrych ludzi niż nieprzyzwoitych

Nowy rok Shakira rozpoczęła od przekazania fanom wzruszającej wiadomości, w której widać, jak trudne były dla niej wydarzenia ubiegłych miesięcy. 

"Nawet jeśli nasze rany są otwarte w tym nowym roku, czas będzie chirurgiem. Nawet jeśli ktoś nas zdradził, musimy nadal ufać. Jeśli ktoś tobą pogardził, nadal wierz w siebie. Bo jest więcej dobrych ludzi niż nieprzyzwoitych. Więcej empatycznych ludzi niż obojętnych. Mniej tych, którzy odchodzą, a więcej tych, którzy pozostają po naszej stronie. Nasze łzy nie są marnotrawstwem, podlewają ziemię, gdzie narodzi się przyszłość i czynią nas bardziej ludzkimi, aby nawet po złamaniu serca, można było dalej kochać" - napisała piosenkarka. 

Zobacz także:

Shakira z synami zwiedza Rzym. Plotkuje się o jej wizycie w Polsce

Kim jest chłopak Roksany Węgiel? Internauci są niemal pewni!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Shakira
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy