Reklama

Kim jest chłopak Roksany Węgiel? Internauci są niemal pewni!

W ostatnim czasie fani Roksany Węgiel mogli zorientować się, że jej serce jest już zajęte. Piosenkarka wyznała też, że jej chłopak to inny od tego, o którym media rozpisywały się jeszcze w wakacje. W jednej z odpowiedzi dla fanów nazwała go "mężem". Internauci wpadli na trop, kto może być jej partnerem.

W ostatnim czasie fani Roksany Węgiel mogli zorientować się, że jej serce jest już zajęte. Piosenkarka wyznała też, że jej chłopak to inny od tego, o którym media rozpisywały się jeszcze w wakacje. W jednej z odpowiedzi dla fanów nazwała go "mężem". Internauci wpadli na trop, kto może być jej partnerem.
Serce Roxie Węgiel jest już zajęte / AKPA /AKPA

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia (posłuchaj!). Na jej koncerty przybywają tysiące nastolatków, a w social mediach śledzi ją ponad 1,3 miliona osób! Wokalistka, po swoim zwycięstwie w "The Voice Kids" i "Eurowizji Junior", szybko zyskała wielu wiernych fanów. 

Reklama

Piosenkarka jest uwielbiana i bierze udział w wielu projektach. Już teraz wiadomo, że w dzień 18. urodzin Roxie (11 stycznia) ruszy pre-order jej najnowszego krążka, którego premiera wkrótce. Oznacza to, że 2023 rok będzie dla niej naprawdę bardzo aktywny zawodowo.

Roksana Węgiel ma chłopaka. Pokazała go na Instagramie!

Przypomnijmy, że były chłopak Roksany Węgiel to Daniel Yastremski. Był on jednym z uczestników Eurowizji Junior 2018. To właśnie tam poznał Roxie. 

Podczas niedawnej sesji pytań i odpowiedzi jeden z obserwatorów Roxie spytał wprost: "Szukasz męża?".

Na to artystka odpowiedziała: "Już znalazłam" zamieszczając zdjęcie pod choinką. Na fotografii zadbała o anonimowość swojego partnera przycinając zdjęcie tak, by nie było widać jego twarzy. 

Na fotografii było jednak widać buty chłopaka, a wprawne oczy obserwatorów zwróciły uwagę na to, do kogo mogą należeć. Według medialnych rewelacji, wybrankiem Roxie jest 26-letni Kevin Mglej, który fotografował się w identycznym obuwiu jakiś czas temu. 

To w towarzystwie Jeremiego Sikorskiego i Mgleja piosenkarka spędzała pierwszy dzień 2023 roku. 

"Nie mogę uwierzyć, że Roxie jest z Kevinem" - pisze jeden z użytkowników.

Internauci zauważają, że Kevin i Roksana często komentowali wzajemnie posty - Mglej pisał pozując w polu, że "rolnik już nie szuka żony", a Roksana odpisywałą mu "fajne polo". Przy innej okazji Roxie skomentowała jego fotografię "hot ludzie", a Mglej odpisywał "chyba ty". Pod noworocznym zdjęciem 26-latka widać komentarz Roxie: "piękna fotografia". "Dobry fotograf się trafił" - odpisał jej mężczyzna.

Roksana Węgiel ma chłopaka! Kim jest?

Choć ich związek nie został oficjalnie potwierdzony, to fani zdążyli się upewnić, kim jest potencjalny wybranek ich idolki. Kevin Mglej również zajmuje się muzyką. 

"Z bliżej niezrozumiałego powodu jestem dzisiaj tagowany w jakimś milionie rzeczy, co osobiście bardzo mnie bawi i skłania do zrobienia zabawy - kilka faktów o Kevinie" - skomentował na Instagramie.

Według zamieszczonych informacji, Kevin Mglej urodził się w 1996 roku, nie ma żony, bo "żadna sobie nie zasłużyła", ma syna. Jest songwriterem i właścicielem czterech firm.

Kevin Mglej - kto to jest?

Kevin Mglej, choć być może nie jest jeszcze głośnym nazwiskiem na globalnej scenie, to na pewno postać, której nie można ignorować. Kevin, postać o wielu twarzach, które wyraźnie mówią o jego niezwykłym talencie i wszechstronności. Prawo, które studiował, okazało się tylko punktem wyjścia na ścieżce pełnej zaskakujących zwrotów. Znajduje się bowiem na czele własnej wytwórni muzycznej, a także przewodzi agencji marketingowej. 

W świecie muzyki Mglej sprawdza się nie tylko jako wokalista, ale również jako twórca piosenek dla wielu polskich artystów. Od 2021 roku, ukrywając się pod pseudonimem Ratel, prezentuje także swoje autorskie utwory, spośród których najbardziej rozpoznawalny stał się singiel "Biała Sukienka".

Pracuje również w zespole autorów piosenek o nazwie Wolf House Production, który założył razem z Jeremim Sikorskim i Andrzejem Jaworskim. Ich talent doceniły już takie polskie gwiazdy jak Viki Gabor, Marina czy Justyna Steczkowska.

W życiu prywatnym Kevin Mglej jest ojcem trzyletniego Williama, którego matką jest znana z wielu seriali aktorka, Malwina Dubowska. Ich związek, choć obecnie to już przeszłość, na zawsze zaowocował czymś wyjątkowym, co stanowi dla Kevina niezwykle ważną rolę w życiu.

Czytaj też: Viki Gabor: nie muszę udawać [wywiad]

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy