Reklama

Shakira z synami zwiedza Rzym. Plotkuje się o jej wizycie w Polsce

Paparazzi przyłapali Shakirę na tym, jak z synami zwiedza Rzym. Pojawiają się też plotki, że kolumbijska wokalistka może być gwiazdą jednego z sylwestrów w Polsce, choć nikt tego nie potwierdza.

Paparazzi przyłapali Shakirę na tym, jak z synami zwiedza Rzym. Pojawiają się też plotki, że kolumbijska wokalistka może być gwiazdą jednego z sylwestrów w Polsce, choć nikt tego nie potwierdza.
Shakira przebywa z synami w Rzymie /Adria Puig/Anadolu Agency /Getty Images

W mediach społecznościowych na swoich profilach Shakira (posłuchaj!) w ostatnim czasie chwaliła się podopiecznymi fundacji Pies Descalzos, którzy kończyli edukację.

Z okazji kończącego się mundialu w Katarze kolumbijska wokalistka przypominała też swój przebój "Waka Waka (This Time for Africa)", towarzyszący piłkarskim mistrzostwom świata w Republice Południowej Afryki w 2010 r.

Reklama

Paparazzi przyłapali gwiazdę w Rzymie, gdzie spędza czas razem z synami: niespełna 10-letnim Milanem i niespełna 8-letnim Sashą. Zwiedzili Piazza del Campidoglio oraz szkołę gladiatorów. Spacerowali też po uliczkach stolicy Włoch, a obiad zjedli w jednej z najsłynniejszych restauracji w Wiecznym Mieście.

Pojawiły się plotki, że to właśnie Shakira może być gwiazdą jednego z sylwestrów w Polsce, choć nikt tego nie potwierdza. Na oficjalnej stronie autorki przeboju "Hips Don't Lie" nie ma aktualnie żadnych koncertów.

Po raz ostatni kolumbijska wokalistka wystąpiła w naszym kraju w 2011 r., gdy zaśpiewała w Atlas Arenie w Łodzi.

Przypomnijmy, że w czerwcu - po 12 latach - Shakira rozstała się z Gerardem Pique. Powodem rozstania były zdrady piłkarza Barcelony. Miał to zrobić m.in. z młodszą od wokalistki, 20-kilkuletnią hostessą. W ostatnim czasie po kilkugodzinnych negocjacjach w obecności prawników byli partnerzy ustalili, że na początku 2023 roku kolumbijska wokalistka wspólnie z synami wyprowadzi się do Miami. Chłopcy do tej pory przez cały czas mieszkali w Barcelonie, gdzie Shakira i Pique mają willę, jak również gdzie ich ojciec grał w drużynie piłkarskiej FC Barcelona.

Pique będzie mógł odwiedzać synów za oceanem, kiedy tylko będzie chciał. Koszty jego podróży ponosić będą wspólnie. Miami jest miejscem bliskim sercu Shakiry. Tam ma przyjaciół i bliską rodzinę, tam ma też rezydencję. Niektórzy spekulują, że to, iż Pique dosyć niespodziewanie zakończył swoją karierę piłkarską wynikało stąd, że chciał mieć więcej czasu dla swoich synów.

Shakira w teledysku "Monotonia" rozlicza się z Gerardem Pique

Wokalistka o rozstaniu opowiedziała w najnowszym przeboju - nagranym z Ozuną utworze "Monotonia", do którego zrealizowano teledysk.

W jednej z pierwszych scen widzimy mężczyznę w białej bluzie i szarych sportowych butach, który strzela do Kolumbijki z rakietnicy, w efekcie czego wokalista ma dziurę w brzuchu, a z klatki piersiowej wypada jej serce.

Internauci nie widzą twarzy atakującego, jednak mężczyzna z teledysku ubrany jest tak samo jak Pique w innym teledysku swojej byłej partnerki - "Me Enamore".

Nowa płyta Shakiry

"Monotonia" to kolejny singel po "Te Felecito", który jest zapowiedzią nowej, 12. płyty Shakiry. Wokalistka w niedawnym wywiadzie dla "Elle" przyznała, że pracuje nad nowym materiałem w języku hiszpańskim i angielskim, który będzie przekraczał kilka gatunków muzyki.

"Jestem podekscytowana, że będę mogła podzielić się swoją pracą z ludźmi, którzy na to czekali. Satysfakcjonujący był dla mnie również cały proces nagrywania. Był bardzo terapeutyczny" - dodała.

Poprzednia płyta Shakiry - "El Dorado" - ukazała się w 2017 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Shakira
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy