Reklama

Reklama

Shakira kontra Gerard Pique. Będzie wojna między byłymi partnerami?

Po 12 latach zakończył się związek Shakiry i piłkarza Gerarda Pique. Gwiazdor Barcelony przestał ukrywać się z nową ukochaną, z którą miał zdradzić kolumbijską wokalistkę.

Po 12 latach zakończył się związek Shakiry i piłkarza Gerarda Pique. Gwiazdor Barcelony przestał ukrywać się z nową ukochaną, z którą miał zdradzić kolumbijską wokalistkę.
Shakira była z Gerardem Pique przez 12 lat /Stephane Cardinale - Corbis/Corbis /Getty Images

W 2011 r. Shakira związała się z młodszym o 10 lat od siebie piłkarzem Gerardem Pique. Para poznała się na planie teledysku "Waka Waka (This Time For Africa)" (zobacz!) i od razu wpadli sobie w oko. Gwiazdorska para ma dwóch synów - Milana (ur. 2013) i Sashę (ur. 2015).

Relacja Shakiry i Gerarda wydawała się idealny, a para regularnie trafiała do zestawień "Forbesa" na najbardziej wpływowe związki na świecie.

Reklama

W ostatnim czasie relacje między piłkarzem Barcelony a wokalistką miały się zepsuć. W plotkarskich mediach pojawiły się informacje, że Shakira przyłapała rzekomo Pique na zdradzie, a ten postanowił wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania.

Shakira i Gerard Pique rozstali się. Jest oficjalne oświadczenie!

Na początku czerwca plotki zostały oficjalnie potwierdzone.

Agencja PR reprezentująca parę opublikowała następujący komunikat: "Z przykrością potwierdzamy, że rozstaliśmy się. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Dziękujemy za zrozumienie".

Teraz okazuje się, że relacje byłych partnerów najwyraźniej mocno się popsuły. 45-letnia Shakira postanowiła podzielić ich posiadłość w Esplugues de Llobregat w Katalonii (w jednym z trzech domów mieszkają rodzice Pique), co nie spodobało się obrońcy FC Barcelona. W rewanżu ten zaczął zapraszać swoją 23-letnią kochankę do domu. Clara Chia Marti jest hostessą i studentką PR, a Pique poznała pracując w jego firmie eventowej.

Teraz 35-letni Pique i jego młodsza o 12 lat partnerka przestali się nawet ukrywać przed opinią publiczną. Razem pojawili się z na festiwalu Summerfest Cerdanya w Katalonii, gdzie nie szczędzili sobie czułości. To miało rozwścieczyć Shakirę, bo ponoć po rozstaniu obie strony ustaliły, że przez rok nie będą pojawiać się publicznie z nowymi partnerami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama