Metallica w Warszawie. Specjalna gratka dla fanów już działa, koncert tuż-tuż

3 lipca na Placu Konesera 5 w Warszawie otwarto Pop-Up Shop zespołu Metallica. Punkt przyciąga fanów zespołu z całego kraju, oferując możliwość zakupu oficjalnych gadżetów Metalliki.

Metallica
Metallica Venla Shalin / ContributorGetty Images

W Pop-Up Shop Metalliki można nabyć winyle, koszulki, deskorolki, plakaty i wiele innych pamiątek związanych z zespołem i wzbogacić swoją kolekcję o wyjątkowe przedmioty.

Asortyment obejmuje szeroki wybór gadżetów, jednak warto pamiętać, że dzienna sprzedaż winyli, plakatów i deskorolek jest ograniczona. Każdy klient może zakupić tylko jedną sztukę danego produktu.

Ekskluzywne "M72 Fan Card"

W sklepie dostępne są także specjalne "M72 Fan Card". Karty te dają szansę na wygranie karnetów na Snake Pit oraz słynnego Morley Pedals, stworzonego w hołdzie dla Cliffa Burtona. To wyjątkowa gratka dla fanów zespołu.


Gdzie jest Pop-Up Shop Metalliki?

Pop-Up Shop Metalliki znajduje się na Placu Konesera 5 w Warszawie.

Godziny Otwarcia Pop-Up Shopu Metallica

Pop-Up Shop będzie otwarty w następujących godzinach:

- Środa, piątek i niedziela: 10:00-19:00

- Sobota: 10:00-00:00

Metallica w Polsce: Trasa koncertowa i "Warsaw Takeover"

Metallica jest obecnie w trakcie trasy koncertowej "M72 World Tour", która wkrótce dotrze do Polski. Zespół zagra dwa koncerty na PGE Narodowym w Warszawie: w piątek 5 lipca i niedzielę 7 lipca. Fani będą mieli okazję usłyszeć na żywo największe hity formacji. Dodatkowo, w sobotę 6 lipca odbędą się liczne wydarzenia pod szyldem "Warsaw Takeover".  

OFF Festival Katowice 2024: co czeka nas w sierpniu?materiały prasowe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}