Reklama

Mariusz Duda: Kiedy premiera płyty "Claustrophobic Universe"?

Znany z m.in. grupy Riverside i projektu Lunatic Soul Mariusz Duda nie zwalnia tempa. Pod własnym nazwiskiem szykuje drugą część "Lockdown Trilogy".

Mariusz Duda szykuje drugą część "Lockdown Trilogy"

- Mam tak, że najlepiej odpoczywam, jak pracuję nad nową muzyką, nową płytą, a pracę nad nową płytą mógłbym podzielić na dwa etapy. Ten pierwszy, kiedy tworzę demo, jest dla mnie najciekawszy. Bo wtedy po prostu siebie uzewnętrzniam. I w sumie później to najchętniej zająłbym się już czymś innym, ale oczywiście biorę się za wszystko od nowa. Piszę teksty, podmieniam gorszej nagrane instrumenty na te lepiej nagrane. Ulepszam - opowiadał Mariusz Duda w rozmowie z Interią.

Reklama

W 2020 r. muzyk wypuścił dwie piosenki sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem, album "Lockdown Spaces" i płytę "Through Shaded Woods" projektu Lunatic Soul.

"Jakoś tak się złożyło, że właśnie nagrałem kolejną płytę 'Claustrophobic Universe' będzie albumem instrumentalnym, elektronicznym, będzie stanowił drugą część tzw. 'Lockdown Trilogy' i ukaże się już 23 kwietnia" - poinformował Duda na Facebooku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Duda | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama