Reklama

Reklama

Kukulska i Miuosh zwracają uwagę na ważny problem. "Usłysz, zobacz nasze SOS"

Natalia Kukulska i raper Miuosh stworzyli wspólnie utwór, by wesprzeć Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. "Piosenka ma ogromny ładunek nadziei i mocy" - czytamy o utworze "Korzenie i skrzydła".

Natalia Kukulska i raper Miuosh stworzyli wspólnie utwór, by wesprzeć Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. "Piosenka ma ogromny ładunek nadziei i mocy" - czytamy o utworze "Korzenie i skrzydła".
Natalia Kukulska i Miuosh nagrali wspólnie utwór /Adam Jankowski /Reporter

Natalia Kukulska, wieloletnia ambasadorka Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, oraz raper i producent muzyczny Miuosh połączyli swoje dwa światy, by po raz pierwszy stworzyć dobroczynny duet. 

Powstał utwór o sile i przebaczeniu, o nadziei i mocy, a także odwadze, która uskrzydla, by sięgać po swoje marzenia. 8 grudnia odbyła się oficjalna premiera piosenki pt. „Korzenie i skrzydła” - wzruszającego hymnu, który wspiera świąteczną zbiórkę Stowarzyszenia na rzecz opuszczonych i osieroconych dzieci. „…Usłysz, zobacz nasze SOS…” – to jeden z wersów, jakie słyszymy w utworze, z którego cały dochód z odtworzeń w serwisach streamingowych pomoże Stowarzyszeniu zorganizować rodzinne święta dla opuszczonych i osieroconych dzieci oraz zapewnić utrzymanie Rodzinom SOS.

Reklama

Czas świąt, to niestety dla wielu dzieci w Polsce wciąż okres awantur, strachu, przemocy i głodu. To również czas bolesnych wspomnień i skojarzeń, takich jak alkohol czy interwencje policji. W SOS Wioskach Dziecięcych opuszczone i osierocone dzieci odnajdują dom i opiekę. Dzięki codziennej trosce Rodziców SOS i wsparciu specjalistów odzyskują poczucie bezpieczeństwa i radość z dzieciństwa. Wiele z nich to właśnie tam ma okazję obchodzić pierwsze prawdziwe Święta pełne spokoju, miłości i zrozumienia.

"Tekst piosenki chwyta za serca i szalenie nas wzrusza. To wołanie o pomoc, które jest bliskie naszemu sercu. Wołanie w imieniu wszystkich dzieci, które  potrzebują naszej miłości i wsparcia" - komentuje Anna Choszcz-Sendrowska z SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce. 

Jak dodaje: "Piosenka ma ogromny ładunek nadziei i mocy. Myślę, że pomoże wielu dzieciom odzyskać wiarę w swoje możliwości i poczucie własnej wartości.  Dla Natalii Kukulskiej i Miuosha to pierwszy wspólny projekt artystyczny, oboje czują dumę i wzruszenie że utwór powstał właśnie dla SOS Wioski Dziecięce. W ten sposób zwracają uwagę na ogrom nieszczęść i dramatów, jakie spotykają opuszczone i osierocone dzieci w Polsce".

Miuosh i Zespół Pieśni i Tańca Śląsk "Pieśni współczesne": Przekroczyć Rubikon [RECENZJA]

Natalia Kukulska i Miuosh we wspólnym utworze. Posłuchaj piosenki "Korzenie i skrzydła"!

"Od samego początku czuliśmy, że ma to być utwór, który zostanie z nami na długo. Coś ponadczasowego i niedosłownego" –- mówi Natalia Kukulska

"Każde dziecko z SOS Wiosek Dziecięcych ma własną niepowtarzalną historię, własny trud, ale też marzenia. 'Korzenie i skrzydła' są tego odzwierciedleniem. Z jednej strony pogodzeniem się z przeszłością, a z drugiej – odważnym patrzeniem w dorosłe życie" - komentuje Miuosh

"Myślę, że każdy z nas odnajdzie w tym utworze cząstkę siebie" - dodaje. 

"Korzenie i skrzydła" – każdy z nas może pomóc opuszczonym i osieroconym dzieciom spędzić ciepłe, rodzinne Święta. Każde odpalenie piosenki w serwisach streamingowych (YouTube, Tidal, Spotify) to realne wsparcie, gdyż całkowity dochód z odtworzenia jest przekazywany na rzecz potrzebujących Rodzin SOS. Od 14 grudnia piosenka będzie dostępna we wszystkich serwisach streamingowych.

Kompozycja, tekst i produkcja to dzieło Miuosha i Natalii Kukulskiej. Za przygotowanie koncepcji kreatywnej i produkcję klipu odpowiada Bosko Films w reżyserii Mateusza Znanieckiego.

Czytaj więcej:

Miuosh: Nie można mieć problemu z tym, jak wygląda dzisiaj rap

Natalia Kukulska pokazała zdjęcie z synem. Skończył 21 lat!

Roksana Węgiel pokazała nowe zdjęcie, a w komentarzach kłótnia! "Już nie taki aniołek"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | Miuosh

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy