Reklama

Reklama

Roksana Węgiel pokazała nowe zdjęcie, a w komentarzach kłótnia! "Już nie taki aniołek"

Roksana Węgiel opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Jej fotografia, na której pozuje w białym gorsecie. Fani w komentarzach nie kryli zachwytów.

Roksana Węgiel opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Jej fotografia, na której pozuje w białym gorsecie. Fani w komentarzach nie kryli zachwytów.
Roksana Węgiel pokazała się w zaskakującej stylizacji /Artur Zawadzki /Reporter

Roxie Węgiel jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Na jej koncerty przybywają tysiące nastolatków, a w social mediach śledzi ją ponad 1,3 miliona osób! Wokalistka, po swoim zwycięstwie w "The Voice Kids" i "Eurowizji Junior" (zobacz!), szybko zyskała wielu wiernych fanów. 

Roksana Węgiel na nowym zdjęciu. "Nie wytrzymam jaka piękna"

Roxie Węgiel rozpoczynała swoją karierę mając 13 lat. Niektórzy najwyraźniej zapominają o tym, że czas nie stoi w miejscu, a gwiazda ma już 17 lat. Piosenkarka stawia coraz częściej na dość odważny wizerunek, co odbija się szerokim echem w mediach. 

Reklama

Najnowsze zdjęcie Roksany Węgiel w białym gorsecie ponownie podzieliło komentujących internautów na zwolenników takich stylizacji 17-latki.  Nowy post polubiło ponad 90 tys. użytkowników.

"Nie wytrzymam jaka piękna", "OMG w bieli jak śnieżynka, co po ziemi chodzi i święta niesie", "Bycie tak pięknym powinno być zakazane" - pisali fani Roksany.

Jej przeciwnicy natomiast ponownie argumentowali, że wokalistka powinna ubierać się bardziej przyzwoicie.

"Śpiewanie powinno być na pierwszym miejscu, a tymczasem...", "Za dużo odsłania", "Nie taki aniołek... po eksponowaniu swoich wdzięków", "Przyszła pora, by przestać się szanować" - czytamy w negatywnych komentarzach.

Roksana Węgiel wielką nieobecną Eurowizji Junior

Przypomnijmy, że Roksana Węgiel otrzymała propozycję występu w Erywaniu podczas tegorocznej Eurowizji Junior. Wokalistka jednak odmówiła. Powodem były inne zobowiązania zawodowe. W stolicy Armenii pojawi się Viki Gabor.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy