Reklama

Reklama

Agnieszka Chylińska i jej najnowsza metamorfoza. Zobacz teledysk "Jest nas więcej" i sprawdź tekst

Do sieci trafił teledysk "Jest nas więcej", którym Agnieszka Chylińska po czterech latach przerwy zapowiada swój nowy album. W klipie prezentuje kolejną zaskakującą przemianę, bo możemy zobaczyć ją z... imponującym wąsem. Razem z nią występuje ceniony aktor Adam Woronowicz.

Do sieci trafił teledysk "Jest nas więcej", którym Agnieszka Chylińska po czterech latach przerwy zapowiada swój nowy album. W klipie prezentuje kolejną zaskakującą przemianę, bo możemy zobaczyć ją z... imponującym wąsem. Razem z nią występuje ceniony aktor Adam Woronowicz.
Agnieszka Chylińska przeszła sporą metamorfozę na potrzeby nowego teledysku /VIPHOTO /East News

Agnieszka Chylińska ostatnią studyjną płytę wypuściła w 2018 r. Album "Pink Punk" promowały piosenki "Mam zły dzień" i "Schiza".

Wokalistka ostatnio świętowała też swoje 25-lecie podczas trasy "Warto było szaleć tak" przerwaną przez pandemię koronawirusa.

W grudniu 2019 r. jurorka "Mam talent" wypuściła koncertową płytę "25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol'and'Rock", która jest zapisem jej występu przed wielotysięczną publicznością na festiwalu Jurka Owsiaka, który wtedy odbył się w Kostrzynie nad Odrą.

Agnieszka Chylińska i nowa piosenka "Jest nas więcej"

Do sieci właśnie trafił teledysk do nowej piosenki "Jest nas więcej" (posłuchaj!). Premierę wokalistka zapowiedziała na Instagramie, ujawniając fragment teledysku. Chylińska w sensacyjno-więziennej historii pojawiła się w roli... mężczyzny.

Reklama

"Tym razem to nie tylko propozycja muzyczna, ale też...filmowa. Jestem zaszczycona udziałem w tym projekcie wybitnego polskiego aktora Adama Woronowicza, ale to dopiero początek podróży, do której pragnę Was zaprosić" - napisała.

Sprawdź tekst piosenki "Jest nas więcej" w serwisie Tekściory.pl!

Teledysk kończy się napisem "Ciąg dalszy nastąpi...", co oznacza, że będzie on miał swoją kontynuację.

"Nigdy nie lubiłam opisywać swojej muzyki ani tekstów. W czasach tak niepewnych i ponurych, jak dzisiejsze, muzyka w mojej opinii staje się bardziej wymowna, niż tysiąc słów. Życzę Wam i sobie, byśmy odkryli na nowo siłę muzyki, która potrafi nie tylko koić ból, czy gasić smutek, ale która też prawdziwie zmienia i autentycznie wpływa na losy ludzi i daje im odwagę, by zmieniali świat... na lepsze" - dodała.

Za klip odpowiada Adam Gawenda (pracował z m.in. Natalią Szroeder, Igorem Herbutem, Mrozem, Marcinem Wyrostkiem i Sound'n'Grace), a scenariusz napisała sama Agnieszka Chylińska. Gawenda dla Chylińskiej wcześniej zrealizował teledyski "Schiza" i "Królowa łez".

Współtwórcą utworu "Jest nas więcej" jest gitarzysta Maciej Mąka, a skład zespołu uzupełniają obecnie Rafał Stępień (instrumenty klawiszowe), Błażej Chochorowski (bas) i Oskar Podolski (perkusja).

Wspomniany Adam Woronowicz ma na koncie role w takich filmach, jak m.in. "Popiełuszko. Wolność jest w nas", "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją", "Zupa nic", "Kamerdyner" oraz serialach "The Office PL" czy "Diagnoza"

Czytaj również:

Swoim głosem zaczarował jurorkę "Mam talent". Nie mogła oderwać od niego wzroku

Jurorka zalała się łzami. Jego występ w "Mam talent" rzucił wszystkich na kolana

Po tym występie w "Mam talent" jurorzy złamali zasady! "Zasłużyły na to"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama