Reklama

Reklama

Def Leppard i Mötley Crüe razem na koncercie w Polsce. Gdzie wystąpią? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

W ramach wspólnej trasy "The World Tour" 31 maja 2023 r. w Tauron Arenie Kraków wystąpią grupy Def Leppard i Mötley Crüe zaliczane do czołówki hard rocka. W tym roku formacje na stadionowych koncertach w Ameryce Północnej sprzedały ponad 1,3 miliona biletów!

W ramach wspólnej trasy "The World Tour" 31 maja 2023 r. w Tauron Arenie Kraków wystąpią grupy Def Leppard i Mötley Crüe zaliczane do czołówki hard rocka. W tym roku formacje na stadionowych koncertach w Ameryce Północnej sprzedały ponad 1,3 miliona biletów!
Joe Elliott powróci do Polski z grupą Def Leppard /RB/Bauer-Griffin/GC Images /Getty Images

Po przystanku w Ameryce Łacińskiej, w maju 2023 r. Def Leppard i Mötley Crüe udadzą się do Europy, gdzie 1 lipca odwiedzą kultowy stadion Wembley. Całość zwieńczy koncert w szkockim Glasgow w Hampden Park 6 lipca 2023 roku.

Jedyny polski koncert w ramach trasy "The World Tour" odbędzie się 31 maja 2023 r. w Tauron Arenie Kraków.

"Po tym, jak w końcu wróciliśmy do koncertowania i odbyliśmy obszerną letnią trasę w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w tym roku, jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że w 2023 roku znów wystąpimy na stadionach w największych miastach na całym świecie... Nie możemy się doczekać, żeby wkrótce was tam zobaczyć!" - mówi Joe Elliott, wokalista brytyjskiego Def Leppard.

Reklama

"Mieliśmy niesamowitą frajdę grając 'The Stadium Tour' w Ameryce Północnej tego lata i naprawdę nie możemy się doczekać, aby wyruszyć w świat z 'The WORLD Tour' w 2023 roku. Przygotujcie się, Crüeheads Ameryki Łacińskiej i Europy! Jesteście następni, a my nie możemy się doczekać, żeby w końcu zobaczyć was wszystkich ponownie w przyszłym roku!" - dodają Amerykanie z Mötley Crüe.

W maju tego roku Def Leppard wypuścił swój dwunasty album studyjny - "Diamond Star Halos".

Def Leppard i "Diamond Star Halos" - powrót do przeszłości

- Z dodawaniem nowych utworów do programu jest jeden problem. Najpierw trzeba z niego wyrzucić te, które już się tam znalazły! Nie mamy jeszcze gotowego planu. Chcielibyśmy zagrać na żywo przynajmniej trzy kompozycje, ale musimy pogłówkować jak to zrobić. To jest wbrew pozorom duże wyzwanie - mówił Interii przed premierą tego materiału Joe Elliott.

Poprzednio Brytyjczycy byli w Polsce w 2015 r.

Mötley Crüe i rock'n'rollowy "Brud"

Amerykanie sprzedali ponad 100 milionów albumów na całym świecie. W dorobku rockowy kwartet ma m.in. siedem platynowych i multiplatynowych albumów w USA, trzy nominacje do Grammy, gwiazdę na Hollywood Walk of Fame i hitowy film "Brud" Netflixa z 2019 r.

Grupę tworzą Vince Neil (wokal), Nikki Sixx (bas), Tommy Lee (perkusja) i Mick Mars (gitara). Na części tegorocznych koncertów kontuzjowanego Lee (połamał sobie żebra) za perkusją zastępował Tommy Clufetos (m.in. Black Sabbath, Ozzy Osbourne).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Def Leppard | Motley Crue | koncert w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy