Spektakularna metamorfoza gwiazdy disco polo. Najnowsze zdjęcia szokują

Magdalena Narożna, liderka zespołu Piękni i Młodzi, przeszła spektakularną metamorfozę, a przy okazji udowodniła, że zdrowy tryb życia może przynieść niesamowite efekty.

Magda Marożna
Magda MarożnaKurnikowski / instagram @madzia_pimAKPA

Magdalena Narożna to polska piosenkarka znana głównie jako wokalistka zespołu Piękni i Młodzi. Jest jedną z czołowych artystek w branży disco polo, a także często pojawia się w różnej maści programach.

Artystka schudła niedawno ponad 7 kilogramów. Mimo że Narożna nigdy nie miała problemów z nadwagą, zdecydowała się na zmianę nawyków dla własnego zdrowia. Jej codzienne poczynania śledzi w social mediach wiele osób, a Narożna chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami. Niedawno opublikowała post opisujący efekty diety, która przyniosła zauważalne rezultaty.

Narożna zdradza sekret swojej diety-cud

"Głodzenie się i doprowadzanie siebie samego do chorej relacji z jedzeniem nie jest rozwiązaniem! Zacznij od zrobienia badań, sprawdź, czy z twoim organizmem jest wszystko ok" - radzi rozsądnie Magra Narożna swoim fanom.

Magdalena Narożna
Magdalena Narożna PodlewskiAKPA

Wokalistka stanowczo podkreśla, że nie stosuje restrykcyjnych diet ani nie głodzi się, eliminując produkty bez powodu. Zbilansowanie diety i wykluczenie przetworzonej żywności okazało się kluczem do sukcesu. Magda połączyła to z regularną aktywnością fizyczną, a efekty były widoczne już po kilku tygodniach.

"Nawadniaj się, staraj się jeść jak najmniej przetworzonych produktów, postaw na zdrowe jedzenie. Regularność, sen, w moim przypadku aktywność fizyczna. Pamiętajcie, każdy z nas jest inny! Warto zacząć od małych kroków" - napisała na Instagramie Narożna.

Wokalistka zaznacza, że warto podchodzić do odchudzania indywidualnie i nie wybierać diet ogólnodostępnych, ponieważ każdy organizm reaguje inaczej. Kluczem jest wprowadzanie zdrowych nawyków krok po kroku, co skutecznie zadziałało w jej przypadku.

Ostateczne efekty przemiany są widoczne na najnowszych zdjęciach, które Narożna udostępniła w mediach społecznościowych. Fani są - nie bez powodu - zachwyceni zmianą wyglądu artystki.

Olśniewająca Aleksandra Szwed zaśpiewała jak anioł w 9. odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi”Polsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}