Reklama

Najgorsze płyty 2015 - Polska

Kończymy płytowe podsumowania roku uszami naszych recenzentów. Tym razem przestrzegamy przed albumami wydanymi przez polskich wykonawców. Uwaga, sporo znanych nazwisk!

Na naszych łamach w ciągu ostatnich 12 miesięcy opublikowaliśmy prawie 200 recenzji - od najważniejszych gwiazd po głośnych debiutantów, od hip hopu, muzyki elektronicznej, przez klasykę rocka i szeroko pojętą alternatywę po najbardziej ekstremalne odmiany metalu.

Reklama

Poniżej znajdziecie 9 polskich albumów najsurowiej ocenionych przez naszych recenzentów (jedynki, dwójki i trójki w 10-stopniowej skali).

Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!

Big Cyc - "Jesteśmy najlepsi" (ocena 1/10)

Punkowi prześmiewcy po raz 15. w studiu. Płyta "Jesteśmy najlepsi" Big Cyca zawiera 14 nowych piosenek, z których kilka znanych jest już z teledysków ("Zegarek Putina", "Koło", "Gender song" czy "Lato w Afganistanie"). Do promocji wybrano piosenkę tytułową do której powstał teledysk z udziałem takich sław sportu jak Otylia Jędrzejczak, Dariusz Michalczewski, Artur Siódmiak, Adam Korol, Szymon Kołecki, Marcin Lijewski i Piotr Świerczewski.

"Nie ma hecy, jest nuda. Zupełnie jak w polskim kabarecie z okolic Marcina Dańca, czy Ani Mru Mru" - narzekał nasz recenzent.

Dowiedz się więcej na temat: podsumowanie roku | recenzje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje