Reklama

Taco Hemingway bez swojego wąsa. Zobacz, jak teraz wygląda [INSTAGRAM]

Jeden z najpopularniejszych polskich raperów, Taco Hemingway mocno zmienił swój wizerunek. W sieci można znaleźć zdjęcie, na którym nie ma już swoich charakterystycznych wąsów.

Taco Hemingway to jeden z najpopularniejszych polskich raperów młodszego pokolenia

Taco Hemingway nie należy raczej do osób, które często eksperymentują ze swoim wyglądem. Raper wykreował bardzo charakterystyczny image - od lat był wierny bardzo oryginalnemu zarostowi. Wąsy stały się niemal nieodłącznym elementem jego wizerunku.

Reklama

Tymczasem na instagramowym profilu prowadzonym przez fana rapera możemy znaleźć nowe zdjęcie z ogolonym na prawie gładko Taco.

Jak zareagowali na to fani Filipa Szcześniaka? Ci podejrzewają, że zmiana wizerunku może mieć związek z nowym projektem Taco Hemingwaya.

"Ja już czuję to we krwi, że coś nowego się zbliża" - pisze jeden z internautów. "Jeny, już się doczekać" - komentuje kolejna osoba.

W błyskawicznym czasie Taco Hemingway (Filip Szcześniak) i towarzyszący mu producent Rumak (Maciej Ruszecki) z mało znanych nawet w podziemiu stali się objawieniem takich festiwali, jak m.in. Open'er, Kraków Live, Tauron Nowa Muzyka czy Life Festival Oświęcim. Od udostępnienia w sieci płyty "Trójkąt warszawski" do sukcesu EP-ki "Umowa o dzieło" i triumfie na gali Fryderyki minęło niespełna 1,5 roku.

Kolejne wydawnictwa tylko utwierdzały pozycję rapera, który w 2018 roku rozbił również bank duetem z Quebonafide pod nazwą Taconafide (nagrodzona Fryderykiem płyta "Soma 0,5 mg"). Taco zainteresowały się również plotkarskie media, które łączą rapera z Igą Lis, córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin.

Płyta "Marmur" (2016) przyniosła przebój "Deszcz na betonie", który ma ponad 33 mln odsłon.

Sprawdź tekst utworu "Deszcz na betonie" w serwisie Teksciory.pl

W 2018 r. Taco wydał jeszcze album "Cafe Belga", a raper znalazł się na szczycie listy Spotify najczęściej słuchanych wykonawców w Polsce.

Gościnnie wsparł m.in. Bedoesa ("Chłopaki nie płaczą"), Sokoła ("Napad na bankiet") i Catz 'n Dogz ("Yi Fang").


INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taco Hemingway

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje