Reklama

Reklama

Robbie Williams został ojcem po raz czwarty. Jego żona pokazała wzruszające zdjęcie [INSTAGRAM]

Na swoim profilu na Instagramie Ayda Field Williams opublikowała zdjęcie, z którego dowiadujemy się, że jej rodzina z Robbiem Williamsem liczy obecnie czwórkę dzieci. Tym samym po raz drugi udało się im utrzymać to w tajemnicy przed mediami.

Robbie Williams i Ayda Field ponownie zostali rodzicami

Robbie Williams i aktorka Ayda Field poznali się w 2006 r. Cztery lata później zostali małżeństwem.

Ich pierwsze spotkanie było jednak co najmniej specyficzne. Wokalista wyznał bowiem, że gdy Ayda po raz pierwszy go odwiedziła, minęła się w drzwiach z dilerem.

"Mój dostawca narkotyków dopiero co wyszedł. Zaczęliśmy uprawiać seks" - z właściwą sobie bezpośredniością opowiedział Brytyjczyk.

Nie ukrywał przy tym, że relacja jaką miał z handlarzem, nie była niewinna. I choć sama aktorka utrzymuje, że nie wiedziała wtedy o powiązaniach piosenkarza z półświatkiem, ani o tym, co tak naprawdę łączyło go z handlarzem, to jednocześnie nie zaprzeczyła, gdy Robbie nonszalancko dodał, że ona na to pierwsze spotkanie też przyniosła narkotyki.

Reklama

Żadne z nich nie przedstawia małżeństwa jako idealnego. "Poznaliśmy się w jednym z najgorszych momentów mojego życia" - opowiedział Robbie Williams, sugerując między wierszami, że nie brakowało upadków.

Podkreślił też, że gdyby nie Ayda Field, jego życie wyglądałoby zupełnie inaczej.

W 2012 r. na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córka Theodora Rose. Dwa lata później Ayda urodziła syna Charltona Valentine.

Ich rodzina powiększyła się jesienią 2018 r., kiedy to dołączyła do nich córka Colette. Dziewczynka jest biologicznym dzieckiem pary, ale urodziła ją surogatka.

"To była dla nas bardzo długa i ciężka droga, dlatego trzymaliśmy to wszystko w tajemnicy" - tłumaczyła wtedy Ayda Field na Instagramie.

Okazało się, że Ayda i Robbie znów zostali rodzicami. W walentynki ponownie surogatka urodziła ich syna, który otrzymał imiona Beau Benedict Enthoven. Dzień wcześniej Robbie Williams świętował swoje 46. urodziny.

"W tegoroczne walentynki świętujemy miłość w najbardziej niesamowity sposób... Tak jak Coco, to nasz biologiczny synek, ale urodziła go ta sama, wspaniała matka zastępcza. Jesteśmy bardzo wdzięczny, że jest już wśród nas cały i zdrowy" - napisała na Instagramie Ayda Field, publikując zdjęcie stóp swoich dzieci.

Wśród hasztagów pojawiły się wpisy "niespodzianka", "rodzina6" i "kto by o tym pomyślał w latach 90.".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama