Reklama

Reklama

Przygotuj się do matury z Quebonafide. Raper uczy się z fanami na Zoomie

Quebonafide zaskoczył swoich fanów, którzy przygotowują się do matur. Raper zaprosił ich na wspólną naukę biologii za pośrednictwem platformy Zoom.

Quebonafide uczy się z fanami biologii?

Płyta "Romantic Psycho" Quebonafide ukazała się w kwietniu 2020 roku. Album stał się hitem, a utwory takie jak "Bubbletea" (sprawdź!)  i "Szubienicepestycydybroń" (posłuchaj!) podbijały listy przebojów.

Fani z niecierpliwością oczekują na nowy krążek rapera. Quebo zaangażował się jednak w inne sprawy - m.in. wprowadził na rynek sygnowaną przez siebie bubble tea oraz matchę. 

Reklama

Zapowiedział także... pożegnalną trasę koncertową.

"Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku, będzie ostatnią trasą koncertową, jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym, żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat.  Nie chcę się rozpisywać, jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie" - pisał Quebo.

Sprawdź arkusz i odpowiedzi z matury z języka polskiego!

Quebonafide uczy się z maturzystami biologii?

Znanym stereotypem jest, że hip hop demoralizuje młodzież i nie daje jej nic dobrego. Postanowił walczyć z tym właśnie Quebo.

Za pośrednictwem Twittera, raper zaprosił dzisiaj swoich fanów na platformę Zoom, aby podczas spotkania... pouczyć się wspólnie przed maturą z Biologii. 

"Kto pisze maturę z Biologii w tym roku? Robię zooma i razem się będziemy uczyć. Co Wy na to?" - napisał.

"Tylko poważne odpowiedzi. To poważny tweet. Potrzeba szpeców z prawdziwego zdarzenia" - dodał po chwili w odpowiedzi na własnego tweeta.

Jak donosi fanpage Sajko, spotkanie błyskawicznie się zapełniło (w takim spotkaniu może brać udział maksymalnie 100 osób).

Quebonafide podsumował całą swoją ostatnią działalność kolejnym tweetem: "Nauka do matury, nauka gry na pianinie, crossfit, dwie trasy i herbaciany biznes w toku".

Quebonafide - ostatnia trasa. Ceny, bilety, daty

Muzyk jest obecnie w trakcie trasy koncertowej. Rozpiska najbliższych dat wygląda następująco:

7.05.2022 - Warszawa (COS Torwar) - dodatkowy koncert
8.05.2022 - Warszawa (COS Torwar)
12.05.2022 - Wrocław (Hala Stulecia)
15.05.2022 - Poznań MTP (Pawilon 3A)
21.05.2022 - Szczecin (NETTO Arena)
27.05.2022 - Trójmiasto (Ergo Arena Gdańsk/Sopot)

Nadal nie poznaliśmy ostatniego, zagadkowego terminu koncertu, który na stronie internetowej trasy widnieje na samym końcu. Bilety na część koncertów są jeszcze dostępne w bileterii eBilet.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama