Reklama

Reklama

Olivia Newton-John nie żyje. Jak wygląda i co robi córka aktorki i wokalistki?

Olivia Newton-John zmarła w poniedziałek 8 sierpnia. Kilka dni przed śmiercią, córka artystki nazwała ją w poście na Instagramie najlepszą przyjaciółką. Kim jest i jak wygląda Chloe Rose Lattanzi?

Olivia Newton-John zmarła w poniedziałek 8 sierpnia. Kilka dni przed śmiercią, córka artystki nazwała ją w poście na Instagramie najlepszą przyjaciółką. Kim jest i jak wygląda Chloe Rose Lattanzi?
Chloe Rose Lattanzji jest córką zmarłej Olivii Newton-John /Getty Images

Olivia Newton-John (posłuchaj!), znana z roli Sandy w "Grease", odeszła w wieku 73 lat. Do końca była z nią rodzina. Olivia Newton-John od 30 lat walczyła z rakiem. 

Chociaż Olivia Newton-John była powszechnie znana w świecie showbiznesu, o jej córce częściej mówiło się w kontekście operacji plastycznych, niż dorobku muzycznego. Przypominamy kim jest i jak wyglądała kariera Chloe Rose Lattanzi.

Olivia Newton-John nie żyje. Kim jest córka piosenkarki i aktorki?

Chloe Rose Lattanzi to 36-letnia aktorka i wokalistka, a prywatnie córka gwiazdy Olivii Newton-John oraz aktora Matta Lattanzi. Jej pradziadkiem był natomiast zdobywca nagrody Nobla fizyk Max Born. Na świat przyszła 17 stycznia 1986 roku. 

Reklama

Celebrytka nie robi jednak spektakularnej kariery w branży rozrywkowej, a media częściej zajmują się jej operacjami plastycznymi.

W 2002 roku Lattanzi dostała swoją pierwszą rolę w musicalu "Hair". Miała też kilka epizodów w programach i filmach telewizyjnych (m.in. "Sharkanado 5").

Chloe zdecydowanie mocniej skupiła się w swoim życiu na muzyce. W 2005 roku pomogła swojej matce napisać piosenkę "Can I Trust In Your Arms" na płytę "Stronger Than Before". W 2008 roku wzięła udział w muzycznym reality show MTV "Rock In The Cradle", gdzie zajęła trzecie miejsce.

Na swoim koncie celebrytka ma dwa single - "Wings And Gun" oraz "Play With Me". Gościnnie wraz z Olivią Newton-John zaśpiewała w numerze producenta Dave'a Aude "You Have To Believe".

W 2016 roku Lattanzi samodzielnie wydała płytę "No Pain", która jednak przeszła bez echa.

Dużo więcej mówi się o życiu prywatnym Lattanzi. Córka gwiazdy od 18. roku życia poddała się kilku operacjom plastycznym, na które wydała łącznie pół miliona dolarów. W 2013 roku leczyła się z uzależniania od kokainy i alkoholu.

W 2017 roku celebrytka i wokalistka przyznała, że żałuje kilku operacji plastycznych, które sprawiły, że wygląda jak "okaleczona". Postanowiła wtedy wrócić do bardziej naturalnego wyglądu, zmniejszając rozmiar biustu i wargi.

W 2020 roku Chloe została zaproszona do australijskiej edycji programu "Taniec z gwiazdami".

Chloe często wspominała w mediach o wyjątkowej więzi jaka łączyła ją z matką. Mimo iż uważała, że życie w blasku fleszy było jej udręką, nigdy nie obwiniała o to Olivii Newton-John. Kilka dni przed śmiercią matki, Chloe udostępniła na Instagramie ich wspólne zdjęcie z dopiskiem: "Uwielbiam tę kobietę. Moja matka. Najlepsza przyjaciółka".

Po śmierci mamy, udostępniła z kolei zdjęcie z czasów, kiedy była małą dziewczynką.

Czytaj także:

Najpopularniejsze piosenki weselne. Te przeboje uwielbiają Polacy

Maneskin pokażą kulisy trasy i życia prywatnego. Pierwszy odcinek już w sieci!

Dzięki filmowi o Elvisie Presleyu, więcej gitarzystów zaczęło uczyć się jego piosenek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL