Reklama

Reklama

Nowe wiadomości o stanie zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a. Jak się czuje?

Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a wzbudza zainteresowanie i martwi fanów muzyka. Jego córka Kelly zdradziła, jak obecnie czuje się jej ojciec.

W ostatnich miesiącach wokalista Black Sabbath (sprawdź!) zmagał się z kilkoma dolegliwościami. 

W styczniu 2019 r. zdiagnozowano u niego grypę - wówczas 70-letni gwiazdor odwołał europejskie koncerty w ramach trasy "No More Tours 2".

Stan rockmana na tyle się pogorszył, że trafił do szpitala, gdyż okazało się, że ma zapalenie oskrzeli. Musiał anulować także występy w Australii, Japonii i Nowej Zelandii. Po późniejszym upadku w domu zrezygnował też z zaplanowanej trasy po Ameryce Północnej i Europie.

Reklama

Pod koniec stycznia 2020 roku Ozzy Osbourne potwierdził, że zmaga się z nieuleczalną chorobą Parkinsona.

Ponad dekadę temu rockman zaprzeczał, że ma Parkinsona. Wtedy mówił, że ma zespół Parkina - chodziło o mimowolne drgania ciała. Na to schorzenie podobno cierpiały także jego mama, babcia i ciotka.

"Jest tak wiele różnych rodzajów choroby Parkinsona; nie jest to wyrok śmierci, ale wpływa na pewne nerwy w twoim ciele. I jest tak - jakbyś miał dobry dzień, a potem naprawdę zły dzień" - opowiadała Sharon Osbourne, żona i menedżerka wokalisty

Teraz córka Ozzy'ego, Kelly Osbourne postanowiła zdradzić szczegóły na temat stanu zdrowia wokalisty Black Sabbath. 

Kilka tygodni temu muzyk udał się razem z żoną do Panamy na eksperymentalne leczenie przy użyciu komórek macierzystych, a obecnie powraca do zdrowia przebywając w domowej kwarantannie. "Progres, jaki poczynił po tej jednorazowej terapii jest niewiarygodny. Chce wstawać. Chce działać. Chce znowu się angażować. Chodzi lepiej. Mówi lepiej. Objawy znacznie się osłabiły. Teraz wraca mu siła w mięśniach, które zostały osłabione po operacji kręgosłupa" - powiedziała Kelly w rozmowie z "Entertainment Tonight". 

Powiedziała również, że wszystko zaczęło się układać, co ponownie dało im nadzieję. Wyraziła także wdzięczność wobec lekarzy, którzy im pomagali. "Chce wyjść z domu, ale nie może. Powtarza mi: 'Przez dwa lata byłem na kwarantannie, a teraz, kiedy czuję się lepiej, cały świat jest na kwarantannie'" - dodała. 

Ze względu na sytuację związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem i przymusową kwarantannę domową, wokalista musiał odwołać planowaną na kwiecień wizytę w Szwajcarii, gdzie miał poddać się kolejnej terapii.

W nawiązaniu do ogólnoświatowego ruchu #zostańwdomu z apelem do fanów zwróciła się m.in. Kelly Osbourne. Udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym trzyma kartkę z hasztagiem #stayhomeforozzy ("zostań w domu dla Ozzy'ego").

"Chciałbym, żeby było coś, co mogłoby was pocieszyć. Jakaś mądrość, którą mogłabym rzucić, żebyście przestali się bać. Prawda jest taka, że ja też się boję. Moi rodzice są szczególnie narażeni na ryzyko, zwłaszcza mój tata" - wyznała pod zdjęciem.

"Zostaję w domu dla mojej mamy i taty. Jeśli nie masz nikogo, dla kogo mógłbyś zostać w domu, błagam cię #StayHomeForOzzy. Pomóż wywołać uśmiech na twarzy mojego taty, gdy jest on poddany kwarantannie, publikując zdjęcie, na którym upodabniacie się do Ozzy'ego" - dodała. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy