Reklama

Reklama

Nie żyje Shirley Watts. Żona Charliego Wattsa z The Rolling Stones miała 82 lata

Shirley Watts, żona zmarłego perkusisty The Rolling Stones Charliego Wattsa, zmarła 16 grudnia w wieku 82 lat. Charlie i Shirley byli małżeństwem przez 57 lat.

Shirley Watts, żona zmarłego perkusisty The Rolling Stones Charliego Wattsa, zmarła 16 grudnia w wieku 82 lat. Charlie i Shirley byli małżeństwem przez 57 lat.
Shirley Watts na zdjęciu z Charliem Wattsem /JANEK SKARZYNSKI / AFP /East News

Informację o śmierci Shirley Watts przekazała jej rodzina. "Z wielkim smutkiem Seraphina, Charlotte i Barry informują o śmierci kochanej matki, babci i prababci Shirley Watts" - czytamy w komunikacie.

"Shirley zmarła w swoim domu w Devon po krótkiej chorobie, otoczona kochającą rodziną. Znów spotkała się ze swoim ukochanym Charliem, tym razem na zawsze" - zakończono.

Kim była Shirley Watts?

Charlie Watts i Shirley Anna Shepard poznali się w 1961 roku, jeszcze zanim The Rolling Stones zdobyli popularność. Trzy lata później para została małżeństwem (14 października 1964 r.)

Reklama

"Nigdy nie odpowiadałem stereotypowi gwiazdy rocka" - mówił Charlie Watts. Para przeżyła ze sobą 57 lat.

W przeciwieństwie do rozrywkowych kolegów z zespołu, nigdy nie łączono go z innymi kobietami. W latach 70., gdy podczas trasy w USA z zespołem pojawił się w posiadłości należącej do Hugh Hefnera z "Playboya", odrzucał zaloty "króliczków", zaszywając się w pokoju gier.

Para uwielbiała konie. Często pojawiali się na dorocznej aukcji koni arabskich - Pride of Poland w Janowie Podlaskim. W kwietniu 2016 r. pani Watts zdecydowała o zabraniu swoich klaczy z Janowa, po tym gdy w stadninie padły jej dwa inne konie.

Charlie i Shirley mieli jedną córkę Seraphinę (ur. 1968), która dała perkusiście wnuczkę o imieniu Charlotte.

Po śmierci Charliego Wattsa Shirley otrzymała większość spadku po swoim mężu, który szacowano na około 30 milionów dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Shirley watts | Charlie Watts | nie żyje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy