Reklama

Reklama

Kto zajmie się dziećmi córki Presleya? Lisa Marie Presley była skonfliktowana z ich ojcem

Rodzina Lisy Marie Presley nie może pozbierać się po jej stracie. Tymczasem według amerykańskich mediów powoli rozpoczyna się walka o nieletnie córki zmarłej Lisy Marie. Kto przejmie prawa do opieki nad nimi?

Rodzina Lisy Marie Presley nie może pozbierać się po jej stracie. Tymczasem według amerykańskich mediów powoli rozpoczyna się walka o nieletnie córki zmarłej Lisy Marie. Kto przejmie prawa do opieki nad nimi?
Lisa Marie Presley z matką Priscillą i trzema córkami / Jon Kopaloff / Stringer /Getty Images

Niespodziewana śmierć Lisy Marie Presley zaskoczyła i zdruzgotała jej rodzinę, ale także fanów Elvisa. Córka króla rock'n'rolla była matką czworga dzieci - jej jedyny syn popełnił samobójstwo w 2020 roku, a poza tym miała 33-letnią córkę Riley i 14-letnie bliźniaczki Finley i Harper. 

Teraz zagraniczne media zastanawiają się pod czyją opiekę trafią dzieci. Źródła związane z rodziną Presleyów informują portal TMZ, że Michael Lockwood, czyli biologiczny ojciec dzieci, będzie z pewnością walczył o prawa do opieki nad córkami. "Prędzej piekło zamarznie, niż on odda opiekę nad dziećmi" - powiedział informator portalu.

Reklama

Tu zostanie pochowana Lisa Marie Presley

Kto zaopiekuje się dziećmi Lisy Marie Presley?

W chwili śmierci córka Elvisa była opiekunem dzieci w 60%, a Lockwood 40%. Zgodnie z kalifornijskim prawem, po śmierci matki, to ojciec powinien otrzymać pełnię praw. Problem w tym, że Danny Keough, z którym była Presley uważa się za ojczyma dzieci. Mężczyźni mają bardzo złe relacje, a rodzina już teraz mówi ponoć, że będą chcieli walczyć o prawa do opieki.

Podobne prawo ma Riley Keough, czyli córka Danny'ego i Lisy Marie. Przyrodnia siostra opowiadała w przeszłości, że traktuje swoje siostry "jakby była ich ciocią". "Jesteśmy naprawdę blisko. To zabawna relacja, ponieważ czuje się bardziej jakbym była ich ciocią czy czymś takim, ponieważ jestem o wiele starsza. To są moje siostry, oczywiście, ale mam brata, który jest bliżej mojego wieku i dorastaliśmy razem, więc to jest rodzaj tego, co kojarzy mi się jako rodzeństwo: ktoś, z kim dorastasz. Ale one są jak moje małe dzieci" - mówiła niegdyś w rozmowie z Wonderwall.com.

Możliwe jest także, że o prawa wystąpi Priscilla Presley, czyli ich 77-letnia babcia. Wszyscy wspomnieni mieli spotkać się w dniu śmierci Lisy Marie w domu Priscilli, by wzajemnie wesprzeć się po tym niespodziewanym ciosie.

Lisa Marie Presley doznała zatrzymania akcji serca. Po reanimacji przeprowadzonej przez Danny'ego doszło do śmierci mózgu i kolejnego zatrzymania akcji serca. Wkrótce córka Elvisa zmarła.

Czytaj też:

Robbie Bachman nie żyje. Miał 69 lat

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lisa Marie Presley | Elvis Presley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy