Reklama

Lisa Marie Presley nie żyje. Gwiazdy żegnają zmarłą córkę Elvisa Presleya

Lisa Marie Presley, jedyna córki Elvisa i Priscilli Presleyów, nie żyje. Świat muzyki pożegnał ją w mediach społecznościowych.

Lisa Marie Presley, jedyna córki Elvisa i Priscilli Presleyów, nie żyje. Świat muzyki pożegnał ją w mediach społecznościowych.
Lisa Marie Presley nie żyje /Gregg DeGuire/WireImage /Getty Images

"Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie" - napisała Priscilla Presley w komunikacie prasowym dla serwisu "People".

Lekarze przybyli do domu Lisy Marie Presley i od razu przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową - podawał portal TMZ kilka godzin wcześniej. Według anonimowego źródła, na którym opierał się portal, po przewiezieniu do szpitala kobieta została wprowadzona w sztuczną śpiączkę i podłączona do aparatury podtrzymującej życie.

Lisa Marie Presley miała 54 lata. Zaledwie kilka dni temu pojawiła się na rozdaniu Złotych Globów, by wraz z matką, Priscillą, obserwować odbiór nagrody dla najlepszego aktora dla Austina Butlera, który wcielił się w Króla Rock'n'rolla w filmie "Elvis". Jej legendarny ojciec zmarł w 1977 roku w wieku 42 lat na atak serca.

Reklama

Lisa Marie Presley nie żyje. "Świat stracił dziś rzadki klejnot"

Córkę Elvisa Presleya pożegnało wiele osób związanych ze światem muzyki.

"Lisa Marie, byłaś jedyna w swoim rodzaju. Zabawna jak cholera, inteligentna jak diabli, wrażliwa, utalentowana, dowcipna, wredna, kochająca, hojna, osądzająca, ale zawsze mająca rację, lojalna i uwielbiałaś swoje dzieci. Moje serce pękło dla Ciebie, Twojej pięknej rodziny i Twoich dzieci. Świat stracił dziś rzadki klejnot. Niech twoja dusza spoczywa w pokoju, przyjaciółko" - napisała na Instagramie Pink.

"Wróciłem do domu późno po koncercie, by usłyszeć tragiczną wiadomość o Lisie Marie Presley. Spotkałem ją tylko kilka razy przelotnie, ale muszę przyznać, że czułem z nią więź. Niewiele osób wie, jak to jest. Wiem, że była wyjątkową osobą. Serce pęka mi na myśl o Priscilli" - napisał Sean Lennon, syn legendarnego Beatlesa.

Jesteśmy" pogrążeni w smutku i szoku z powodu odejścia Lisy Marie Presley. Odeszła zdecydowanie za wcześnie. Wysyłamy nasze kondolencje i modlitwy do Priscilli i rodziny. Proszę, wiedzcie, że wszyscy jesteście bardzo kochani" - napisali Mike Love z grupy Beach Boys i jego żona, Jacquelyne.

"Jest złamane serce, a następnie jest smutek. To jest smutek i to na tylu poziomach, że nie jestem w stanie tego zliczyć. Proszę, wyślijcie swoje modlitwy za jej rodzinę i dzieci w tym trudnym czasie. Naprawdę nie mogę znaleźć słów, aby wyrazić, jak smutne jest to naprawdę" - napisał Billy Corgan, lider zespołu The Smashing Pumpkins.

"Pierwszy raz spotkałem Lisę Marie, kiedy występowała w Nashville. Bardzo ceniłem sobie ten wspólny czas. Tak wiele chciałam powiedzieć, ale nie był to odpowiedni moment. Jedyna myśl, która mi się teraz nasuwa, to... że są razem. Ona i jej tata na zawsze... Ale wciąż... Trudno znaleźć pocieszenie, gdy traci się tak młode życie..." - stwierdziła Tanya Tucker, gwiazda muzyki country.

"Jestem całkowicie zdruzgotana wiadomością o ohydnie przedwczesnej śmierci zaskakująco słodkiej, zadziornej, hojnej, utalentowanej i boleśnie wrażliwej Lisy Marie Presley. Będę cię zawsze cenić w moim sercu, dziewczyno. Dziękuję za Twoją dobroć. Niech teraz będzie Ci dane zaznać spokoju" - Shirley Manson z grupy Garbage.

Zobacz także:

Lisa Marie Presley ma 16 milionów dolarów długu

Lisa Marie Presley i Elvis Presley w duecie ("Where No One Stands Alone")

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lisa Marie Presley
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy