Reklama

Kto zagra Violettę Villas w filmie biograficznym? Natasza Urbańska faworytką!

Zmarła w 2011 roku diva doczeka się filmowej biografii. Kto wcieli się w rolę Violetty Villas?

Zmarła w 2011 roku diva doczeka się filmowej biografii. Kto wcieli się w rolę Violetty Villas?
Powstaje film biograficzny o Violetcie Villas /Marek Szymanski / Forum /Agencja FORUM

Film "Violetta i dzięcioł" ma opowiadać historię Violetty Villas (posłuchaj!). 

"Tym naszym dzięciołem jest syn Violetty, Krzysztof Gospodarek. Ona go tak właśnie nazywała. Muszę przyznać, że długo przekonywałam Krzyśka do opowiedzenia tej historii z jego perspektywy, ale w końcu udało się" - mówiła "Faktowi" reżyserka, Karolina Bielawska.

Można się spodziewać, że w filmie nie zobaczymy jedynie powierzchownej Violetty, która chodziła w ekstrawaganckich strojach i miała liczne romanse. Reżyserka sądzi, że jej historia jest "zbyt ciekawa i uniwersalna, by ją spłycić".

Reklama

'Jest to fascynująca historia. Nie tylko o gwieździe, ale o kobiecie, matce i artystce. Poznajemy ją z perspektywy syna. Odkrywamy tajemnice Violetty, te do tej pory nam nieznane" - mówi.

Nadal nie wiadomo, kto wcieli się w rolę Villas. Fabuła ma rozpocząć się w momencie, gdy jest ona "nikomu nieznaną, naiwną, ale wierzącą w swój talent dziewczyną z Lewina Kłodzkiego". Kiedyś mówiono, że będzie to Margaret, ale od tych plotek minęło już wiele lat.

Kto zagra Violettę Villas? Mówi się o Nataszy Urbańskiej

Aktorów, którzy zagrają w filmie mamy poznać dopiero na koniec wakacji.

Jak podaje "Super Express", nieoficjalnie mówi się, że gwiazdę zagrać ma Natasza Urbańska!

"Ona jest ogromną fanką talentu Villas. W swojej karierze miała już okazję zmierzyć się z jej repertuarem. Poradzi sobie z tym świetnie" - twierdzi źródło tabloidu.

Wygląda na to, że filmowcy nie dopowiedzą historii Villas z ostatnich lat życia, gdy była pod opieką Elżbiety Budzyńskiej. W 2019 roku sąd skazał opiekunkę gwiazdy na 1,5 roku więzienia za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad wokalistką.

INTERIA.PL/Super Express
Dowiedz się więcej na temat: Violetta Villas | Natasza Urbańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy