Reklama

Kompromitacja TVP? Kuriozalne tłumaczenie po głośnej aferze

Mel C jednak nie wystąpi na Sylwestrze TVP. Teraz wiceburmistrz Zakopanego tłumaczy, że piosenkarka wcale nie miała być największą gwiazdą imprezy, a już wkrótce ogłoszone zostaną kolejni artyści.

Mel C jednak nie wystąpi na Sylwestrze TVP. Teraz wiceburmistrz Zakopanego tłumaczy, że piosenkarka wcale nie miała być największą gwiazdą imprezy, a już wkrótce ogłoszone zostaną kolejni artyści.
Mel C miała być gwiazdą sylwestra TVP / Karwai Tang / Contributor /Getty Images

Mel C (sprawdź!) nie wystąpi na Sylwestrze Marzeń TVP. Swój udział w koncercie odwołała dosłownie w ostatniej chwili. "W świetle informacji, które zostały mi przedstawione, a które nie zgadzają się z moimi poglądami na temat społeczności, które wspieram, obawiam się, że nie będę mogła wystąpić w Polsce na sylwestra. Mam nadzieję wrócić niedługo. Życzę Wam wspaniałych świąt i wszystkiego, co najlepsze na 2023 rok" - napisała "Spicetka" na Facebooku i Instagramie.

Reklama

Kontrowersje z sylwestrem TVP. Będzie "nowa gwiazda"?

Sprawę komentuje wiceburmistrz Zakopanego, Agnieszka Nowak-Gąsienica. Jej zdaniem, choć rezygnacja Mel C była zaskoczeniem, to nie będzie wielką stratą dla całej imprezy. 

"Informację o tym, że Mel C odwołała swój przyjazd do Zakopanego, przeczytałam w drugi dzień świat wieczorem w prasie. Byłam trochę zdziwiona. Z prezesem TVP czy dyrektor artystyczną koncertu jeszcze na ten temat nie rozmawialiśmy. Oczywiście szkoda, że była członkini Spice Girls u nas nie zaśpiewa, ale jestem przekonana, że koncert nie straci na tym pod względem atrakcyjności" - mówi w rozmowie z Onetem.

Już teraz zapowiada, że TVP ma mieć w zanadrzu innych artystów, którzy wkrótce zostaną ogłoszeni. W końcu Mel C ponoć nie miała być "główną gwiazdą" koncertu.

"To oczywiście duże nazwisko, ale wokalistka miała być na drugim-trzecim miejscu, jeśli chodzi o ranking gwiazd sylwestra w Zakopanem" - tłumaczy i dodaje: "Myślę, że za kilkadziesiąt godzin TVP ogłosi, kto będzie tą główną gwiazdą, która zaśpiewa pod Giewontem. To będzie ktoś o naprawdę dużym nazwisku".

Przypomnijmy, że TVP ogłosiła Mel C (sprawdź!) gwiazdą swojego sylwestra w piątek (23.12). Wokalistka miała zaśpiewać w Zakopanem piosenkę "Never be the same again" oraz największe przeboje Spice Girls.

Na profilach stacji można było zobaczyć również krótkie pozdrowienia od Melanie C i jej zaproszenie do Zakopanego. W szybkim czasie na jej profilu fani zaczęli publikować komentarze zwracające uwagę na to, że TVP publikowała materiały dyskryminujące osoby LGBT+ (z kolei Mel zdecydowanie deklarowała wsparcie dla tej społeczności).

Nie wiadomo jakie były warunki kontraktu wokalistki z TVP i czy w związku z jej rezygnacją nadawcy przysługuje jakieś odszkodowanie.

Sylwester Marzeń TVP w Zakopanem. Kto wystąpi?

Wśród ogłoszonych wykonawców są m.in. Edyta Górniak i Justyna Steczkowska z synami, MaRina, Sara James, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Zenon Martyniuk z zespołem, Piękni i Młodzi, Playboys, Weekend, Defis, Classic, Boys, MiłyPan, Don Vasyl, Maja Hyży, Kasia Moś, Staszek Karpiel-Bułecka, Grupa KOMBI Łosowski, Kuba Szmajkowski, Daria, Komodo, Sławomir i Kajra, Thomas Anders, a także Dzidzio z Ukrainy.

Czytaj też:

Jest oświadczenie TVP po decyzji gwiazdy. Internauci wyśmiewają dziennikarza

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mel C | Sylwester Marzeń TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy