Reklama

Jessie Ware powraca z nowym albumem. Posłuchaj utworu "Pearls"

Jessie Ware zapowiedziała, że jej piąty album studyjny "That! Feels Good!” ukaże się 28 kwietnia. Czas na drugi przedsmak płyty - singel "Pearls"!

Jessie Ware zapowiedziała, że jej piąty album studyjny "That! Feels Good!” ukaże się 28 kwietnia. Czas na drugi przedsmak płyty - singel "Pearls"!
Jessie Ware przygotowuje nowy album /Mauricio Santana /Getty Images

"To prawdziwy powrót diwy. 'Pearls' tętni funkowym basem z lat 70. i uzależniającymi syntezatorami. Zaraźliwa energia piosenki przypomina trochę czar kuli disco" - czytamy w zapowiedzi. Utwór został napisany i wyprodukowany przez Coffee Clarence JR i legendarnego brytyjskiego producenta Stuarta Price'a.

"'Pearls' nie jest zbyt poważnym utworem, po prostu zachęca do tańca. Zainspirowały go takie diwy jak Donna Summer, Evelyn Champagne King, Teena Marie czy Chaka Khan. W pewien sposób pokazuje wszystkie moje oblicza. To mój drugi utwór stworzony ze Stuartem Pricem i Coffee, z udziałem wspaniałej Sarah Hudson. Mam nadzieję, że poczujecie, jak wielką radość sprawia nam wspólna praca" - wyjaśnia Jessie Ware. "Album 'That! Feels Good!' jest efektem ponad 10 lat poświęconych eksploracji tego, kim jestem i kim lubię być jako artystka, z uwzględnieniem dreszczyku emocji, jaki dają mi występy" - dodaje. 

Reklama

Singel jest następcą wydanego niedawno "Free Yourself", pierwszej zapowiedzi nadchodzącego albumu Jessie. "Free Yourself" był najlepszym do tej pory debiutem w jej karierze. Osiągnął największą liczbą streamów w pierwszym tygodniu zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i na całym świecie. 

Jessie Ware - wpływowa gwiazda pop

Wydany w 2020 roku album "What's Your Pleasure?" potwierdził status Jessie jako jednej z najbardziej wpływowych artystek w Wielkiej Brytanii. Zawierał single "Save A Kiss", "Spotlight" i "Remember Where You Are", z czego ten ostatni znalazł się na sylwestrowej playliście byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamy

W zeszłym roku Jessie dała świetne występy na głównych scenach Glastonbury, Primavera Sound i Open'er Festivalu. W październiku udała się w trasę po Stanach Zjednoczonych jako support Harry’ego Stylesa podczas trasy "Love on Tour" na pięciu koncertach w United Center w Chicago.

Czytaj także:

Jessie Ware i dziewczyna Bonda razem w klipie!

Jessie Ware urodziła syna w salonie. Pokazała zdjęcie na Instagramie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jessie Ware

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy