Reklama

Reklama

Aaron Carter i nowa płyta "Blacklisted". Premierę przyspieszono po nagłej śmierci wokalisty

Do sieci trafiła płyta "Blacklisted" Aarona Cartera, której premierę pierwotnie zapowiadano na 7 grudnia, w 35. urodziny wokalisty. Z powodu nagłej śmierci gwiazdora materiał wypuszczono niemal miesiąc wcześniej.

Do sieci trafiła płyta "Blacklisted" Aarona Cartera, której premierę pierwotnie zapowiadano na 7 grudnia, w 35. urodziny wokalisty. Z powodu nagłej śmierci gwiazdora materiał wypuszczono niemal miesiąc wcześniej.
Premiera nowej płyty Aarona Cartera została przyspieszona po jego nagłej śmierci /Donald Kravitz /Getty Images

Aaron Carter (posłuchaj!) 5 listopada został znaleziony nad ranem martwy w wannie w swoim domu w Lancaster. Niektóre źródła informowały, że wezwana na miejsce policja znalazła 34-letniego wokalistę w basenie.

Okoliczności śmierci na razie nie są znane. Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich, ale o przyczynach będzie można powiedzieć dopiero po raporcie toksykologa.

Wokalista pod koniec 2019 r. trafił do szpitala z powodu wyczerpania. W tamtym czasie ogłosił też, że jest chory psychicznie (zdiagnozowano u niego schizofrenię, zaburzenie afektywne dwubiegunowe, depresję maniakalną oraz lęki).

Reklama

Sprawdź tekst "I Want Candy" w serwisie Tekściory.pl!

Aaron Carter i pośmiertna płyta "Blacklisted"

Dorobek wokalisty obejmuje pięć płyt: "Aaron Carter" (1997), "Aaron's Party (Come Get It)" (2000), "Oh Aaron" (2001), "Another Earthquake!" (2002) i "LØVË" (2018). Na tym ostatnim albumie znalazł się remiks największego przeboju "I Want Candy".

7 grudnia, w dniu 35. urodzin Cartera, miał ukazać się nowy materiał "Blacklisted". Premierę przyspieszono po nagłej śmierci wokalisty. Trwający niespełna pół godziny album zawiera 10 piosenek, w tym "Time in a Bottle" z repertuaru Jima Croce'a. Co ciekawe, ten utwór w oryginalnej wersji trafił na szczyt listy "Billboardu" po tragicznej śmierci folkowego wokalisty i kompozytora w katastrofie lotniczej we wrześniu 1973 r.

Aaron Carter i płyta "Blacklisted" (tracklista):

1. "So Much to Say"
2. "Blame It On Me"
3. "She Just Wanna Ride" (feat. 3D Friends)
4. "Reload the Wesson" (feat. Twista)
5. "Scars" (feat. 3D Friends)
6. "Back to Life" (feat. 3D Friends)
7. "Never Say Sorry" (feat. 3D Friends)
8. "City of Dreams"
9. "Ridin' On Em" (feat. Seejay & Rocky Luciano)
10. "Time in a Bottle".

Kim był Aaron Carter?

Po tym, jak Aaron powiedział, że zabije żonę swojego brata, Nicka Cartera (członka grupy Backstreet Boys) i ich nienarodzone dziecko, dostał sądowy zakaz zbliżania się do rodziny Carterów. Aaron tłumaczył, że jego stan psychiczny jest konsekwencją m.in. tego, że w dzieciństwie doświadczył molestowania. Był gwałcony przez swoją nieżyjącą już siostrę Leslie.

W czerwcu 2021 r. Aaron Carter zmierzył się na ringu w walce bokserskiej z Lamarem Odomem. Były koszykarz NBA znokautował wokalistę w drugiej rundzie.

Aaron Carter był zaręczony z Kari Ann Peniche, byłą modelką "Playboya". W 2017 r. ogłosił na Twitterze, że jest biseksualistą, choć później przyznał, że miał kontakty tylko z kobietami. Wokalista spotykał się z m.in. Hilary Duff i Lindsay Lohan. W ostatnim czasie związany był z barmanką Melanie Martin, z którą kilkakrotnie rozstawał się i godził.

Aaron Carter nie żyje. Tak żegna go była dziewczyna

W 2020 roku Martin straciła ciążę, poza tym została aresztowana pod zarzutem pobicia swojego ukochanego. Mimo to zaręczyli się w czerwcu 2021 r., a 22 listopada 2021 r. na świat przyszedł ich syn Prince Lyric. Tydzień po narodzinach dziecka para się rozstała, a Carter jedynie nadmienił, że jego partnerka utrzymywała kontakt z jego rodziną, z którą był skonfliktowany.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama