Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Oto kolejny uczestnik! Pamiętacie go z Polsatu?

Znamy kolejnego uczestnika jesiennej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest wokalista Nick Sinckler?

Znamy kolejnego uczestnika jesiennej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Kim jest wokalista Nick Sinckler?
Duet prowadzących program "Twoja twarz brzmi znajomo": Maciej Dowbor i Maciek Rock /Artur Zawadzki /Reporter

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oparty jest na hiszpańskim formacie "Your Face Sounds Familiar". Na antenie Polsatu święci triumfy od marca 2014 roku i wciąż bije rekordy oglądalności. W trakcie osiemnastu edycji show wystąpiły aż 143 gwiazdy nie tylko polskiej sceny muzycznej. Do 17. edycji programu byli zapraszani wyłącznie znani artyści.

Wiosną po raz pierwszy zobaczyliśmy uczestnika wyłonionego w castingu - był nim Daniel Jaroszek, który ostatecznie zajął piąte miejsce.

Reklama

Uczestników oceniają Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała. W roli choreografa przygotowującego gwiazdy do występu zadebiutuje Maciej Zakliczyński, który zastąpił Krisa Adamskiego.

Zwycięzcą wiosennej edycji został Oskar Cyms.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Kto dołączy do Eweliny Flinty?

Pierwszą gwiazdą jesiennej odsłony ogłoszono Ewelinę Flintę. Wokalistka w pierwszej edycji "Idola" w Polsacie zajęła drugie miejsce, a teraz przypomni się szerszej publiczności. Kolejnymi uczestnikami mają być 21-letni wokalista Kuba Szmajkowski oraz 25-letnia aktorka Pola Gonciarz.

Serwis Wirtualnemedia.pl nieoficjalnie podał, że do tego grona dołączy Nick Sinckler, mieszkający od 2007 r. w Polsce amerykański wokalista.

W 2008 r. znalazł się w gronie finalistów talent-show "Fabryka gwiazd" w Polsacie. Po latach powrócił do tej stacji jako jeden z członków 100-osobowego jury w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now".

Karierę zaczynał w chórkach u Kayah. Współpracował z takimi gwiazdami, jak m.in. Natalia Kukulska, T.Love, Blue Cafe, Wet Fingers czy Gromee.

W 2018 r. w USA poślubił swojego menedżera Michała Kubasiewicza.


INTERIA.PL/Wirtualnemedia
Dowiedz się więcej na temat: Nick Sinckler | Twoja twarz brzmi znajomo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy