The Voice Of Poland
Reklama

Uwielbiany trener "The Voice of Poland" o nowych wyzwaniach. Jak Baron świętował swoje 40. urodziny?

Pod koniec listopada zakończyła się 14. edycja "The Voice of Poland", w której jednym z trenerów jest Aleksander Baron, gitarzysta grupy Afromental. Muzyk razem ze swoją partnerką Sandrą Kubicką odpoczynek ponownie spędza za granicą. Ukochana na 40. urodziny przygotowała mu specjalną niespodziankę.

Pod koniec listopada zakończyła się 14. edycja "The Voice of Poland", w której jednym z trenerów jest Aleksander Baron, gitarzysta grupy Afromental. Muzyk razem ze swoją partnerką Sandrą Kubicką odpoczynek ponownie spędza za granicą. Ukochana na 40. urodziny przygotowała mu specjalną niespodziankę.
Baron i Sandra Kubicka, obok Tomson /AKPA

Baron razem z Tomsonem (wokalistą grupy Afromental) to uwielbiany przez widzów TVP duet trenerski w "The Voice of Poland". Muzycy z wszystkich 14 edycji ominęli jedynie dwie - pierwszą i dziewiątą. Razem oceniają także najmłodszych uczestników w "The Voice Kids" - na początku 2024 r. ponownie pojawią się w siódmej edycji show.

Reklama

Pochodzący z muzycznej rodziny Aleksander Baron-Milwiw 13 grudnia skończył 40 lat. Jak wyglądał ten jego wyjątkowy dzień?

"Wkraczam w kolejną dekadę swojego życia z ogromem wdzięczności, miłości, akceptacji, pokory, świadomości i godności. Dziś rozpoczynam 40. rok tej niepowtarzalnej przygody, jaką jest moje życie. To dla mnie ważny rok. Rok postanowień, dojrzewania i nowych wyzwań. Ale o tym niedługo..." - napisał na Instagramie tuż po północy 13 grudnia.

Baron świętuje okrągłe urodziny w Dubaju

Wpisowi towarzyszy zdjęcie muzyka stojącego na hotelowym balkonie, na tle nocnej panoramy Dubaju.

"Dziś, gdy powiedziałem w hotelu, że jutro stuka mi 40., usłyszałem: 'You look like 25!' ('Wyglądasz na 25' - tłum. PAP Life) I na tyle się czuję! Pielęgnowanie wewnętrznego dziecka i dobre kremy na pewno to wspomagają. Jutro w ramach świętowania urodzin czeka mnie dość ekstremalna pielęgnacja małego Alka. Trzymajcie za mnie kciuki, żebym dał radę, bo będzie wysoko... pan Alek będzie skakał" - napisał nieco tajemniczo o przygodzie, która była przed nim.

Pod urodzinowym wpisem posypały się gratulacje. Życzenia złożyli mu też przyjaciele z branży, m.in. Cleo (razem zasiadają w jury "The Voice Kids"), Dawid Kwiatkowski (do niedawna trener "The Voice Kids") i Mrozu.

Okazało się, że za niespodzianką stoi jego partnerka - Sandra Kubicka.

"Pomyślałam sobie, że będzie super, jak wskoczy w 40., więc zarezerwowałam mu skok ze spadochronem nad palmą (sztuczna wyspa w kształcie palmy, Palma Jumeirah - przyp. PAP Life.). Terminy są bardzo trudne do znalezienia, ale okazało się, że jest jeden - w jego urodziny, o 10 rano" - napisała modelka.

Dla Barona był to trzeci skok spadochronowy w życiu. Przed wejściem na pokład samolotu, jak przyznał, był przerażony, ale i podekscytowany. Skok się udał. Wykonał go w tandemie z doświadczonym w tej materii, co ciekawe, Polakiem. Po wylądowaniu muzyk powiedział, że było to piękne przeżycie i czuje się jak król świata. "Poleciałem jako 39-latek, a wróciłem jako 40-latek" - podsumował to doświadczenie.

Poprzednie urodziny Barona para spędzała na Gran Canarii, a w 2021 celebrowali jego święto we włoskich Alpach. Za kilka tygodni role się odwrócą i podróżniczą inwencją będzie musiał wykazać się Baron, gdyż jego partnerka 22 stycznia skończy 29 lat.


INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Milwiw-Baron | Afromental | The Voice Of Poland | urodziny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama