The Voice Of Poland

Reklama

Już wszystko jasne! W "The Voice" znaleźli swojego Tomsona i Barona

Produkcja "The Voice" ujawnia szczegóły dotyczące jednej z największych zmian w programie w ostatnich latach. Stacja NBC zdradziła, jak będzie wyglądał skład 25. sezonu talent show i co najważniejsze, potwierdzili, kto zajmie podwójny fotel. Tym samym potwierdzili domysły części fanów.

Produkcja "The Voice" ujawnia szczegóły dotyczące jednej z największych zmian w programie w ostatnich latach. Stacja NBC zdradziła, jak będzie wyglądał skład 25. sezonu talent show i co najważniejsze, potwierdzili, kto zajmie podwójny fotel. Tym samym potwierdzili domysły części fanów.
Kto został Tomsonem i Baronem amerykańskiej edycji "The Voice"? /Jan Bogacz/TVP /materiały prasowe

Przypomnijmy, że w 2023 roku z amerykańskim "The Voice" pożegnał się wieloletni trener programu - Blake Shelton. Jego miejsce w fotelu zajęła inna gwiazda country Reba McEntire.

"Przejmuję miejsce Blake'a i będę reprezentować country. Wchodzę w jego ogromne buty. Będę ciężko pracowała, aby mógł być ze mnie dumny"  - komentowała w tamtym czasie.

"Ludzie może zaczną zdawać sobie sprawę z tego, jak znakomitą wokalistką jest. Nie powinienem tak mówić, bo wiedzą to miliony osób. Ale o teraz zda sobie z tego sprawę o wiele więcej ludzi, bo trenerka w tym programie będzie czasem występować. To jest szokujące, jak dobrą piosenkarką jest" - opowiadał o swojej następczyni Shelton.

Reklama

Skład nowego składu trenerskiego 24. sezonu amerykańskiego "The Voice" uzupełniają wracająca do programu żona Sheltona - Gwen Stefani, a także Niall Horan (będzie to jego drugi sezon) i John Legend, który miał przerwę od formatu NBC.

"The Voice" potwierdza zmiany. Wiadomo, kto zasiądzie w podwójnym fotelu!

24. sezon programu wystartuje w USA jesienią tego roku, jednak produkcja i stacja NBC nie próżnują i już teraz zaczynają zapowiadać 25. edycję talent show. A w niej po raz pierwszy w historii amerykańskiej edycji "The Voice" zobaczymy dwóch trenerów na jednym fotelu.

"Nadchodzą: trenerzy 2024! Podwójne krzesło! Epicki skład! Bądźcie czujni" - zakomunikowano na Twitterze.

Nie trzeba było długo czekać, aby stacja NBC potwierdziła, kto zasiądzie w fotelach trenerskich programu w przyszłym roku. Będą to: Reba McEntire, John Legend, Chance The Rapper oraz duet kompozytorów Dan + Shay.

Muzycy potwierdzili w mediach społecznościowych, że dołączą do programu jako trenerzy. "Nie możemy się doczekać" - napisali na Twitterze.

Kim są Dan i Shay?

Dan Smyers i Shay Mooney to duet kompozytorów i wokalistów tworzących muzykę z pogranicza pop i country. Do tej pory muzycy współpracowali m.in. z Justinem Bieberem, Charliem Puthem, Lindsay Sterling, Kelly Clarkson oraz Rascal Flatts. Duet trzykrotnie zagarniał nagrodę Grammy w kategorii najlepsze wykonanie country duet/grupa za piosenki "Tequila", "Speechless" i "10,000 Hours" (nagrana razem z Bieberem).

Duet nagrał cztery albumy. Ostatni z nich ukazał się w 2021 roku ("Good Things"). W 2023 roku muzycy wznowili działalność po krótkiej przerwie.

"Cześć, ostatnio było cicho w naszych mediach społecznościowych, ale chcieliśmy się przypomnieć i dać wszystkim znać, że żyjemy. Spędzamy każdy dzień w studiu, pracując nad nowym albumem, którego nie możemy się doczekać" - pisali wiosną tego roku.

Ich wspólny utwór z Justinem Bieberem pokrył się czterokrotną platyną w USA, a teledysk do niego obejrzano na Youtube ponad 260 mln razy.

Podwójny fotel trenerski w "The Voice". W Polsce to standard

Widzowie TVP podwójny fotel z "The Voice" kojarzą automatycznie z występami Tomsona i Barona w "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Uwielbiani trenerzy w Polsce byli nieobecni zaledwie w dwóch edycjach programu.

Podwójny fotel obecny jest też w Niemczech. W najnowszej edycji zasiądą w nim bracia Bill i Tom Kaulitzowie z Tokio Hotel. Wcześniej w podwójnym fotelu przez pięć sezonów uczestników oceniali Michi Beck i Smudo z zespołu Die Fantastischen Vier.      

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice | Chance The Rapper | John Legend
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy