Reklama

"Taniec z gwiazdami": Zbigniew Wodecki podjął decyzję

Słynny wokalista nie ma zamiaru ponownie oceniać uczestników popularnego telewizyjnego show.

Po tym, jak "Fakt" poinformował o planowanym powrocie na antenę tvn-owskiego show "Taniec z gwiazdami", Zbigniew Wodecki odniósł się do ewentualnego udziału w programie.

Reklama

"Gdybym ja jednak znów dostał propozycję by być w jury, to bym podziękował. To była niezapomniana przygoda, ale to już za mną" - powiedział artysta w rozmowie z tabloidem.

"Gram koncerty, jestem zajęty i na innym etapie życia. Swoje przeżyłem, lecz dwa razy do jednej rzeki się nie wchodzi" - zaznaczył Zbigniew Wodecki.

Jednocześnie muzyk ciepło wypowiedział się o konwencji "Tańca z gwiazdami".

"To był porządny program. Dawał ludziom 'power'. Był misyjny: uczył kultury, tańca, muzyki. Nie było w nim ściemy. Cieszę się, że wraca i znowu posłucham świetnej orkiestry" - przyznał.

O udział w show INTERIA.PL pytała artystę po koncercie Zbigniewa Wodeckiego na katowickim OFF Festival, gdzie wokalista wraz z grupa Mitch & Mitch przypomniał swój debiutancki album z 1976 roku.

- Jurorem może być każdy, w tej konwencji w której ja byłem jurorem - krótko podsumował udział w "Tańcu z gwiazdami" dając do zrozumienia, że zamknął ten rozdział swojej kariery.

Jurorem może być każdy na INTERIA.TV.

Aż 300 płyt do rozdania!

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje