Magdalena Narożna nie mogła powstrzymać łez w "Tańcu z gwiazdami". Czuła się niedoceniania przez jurorów

Magdalena Narożna w 16. edycji "Tańca z gwiazdami"
Magdalena Narożna w ostatnim odcinku odpadła z "Tańca z gwiazdami"Radosław NAWROCKI / ForumAgencja FORUM

Zobacz również:

Jurorzy "Tańca z gwiazdami" nie doceniali ciężkiej pracy Magdaleny Narożnej?

Szczere wyznanie gwiazdy disco polo przed kamerami. Polały się łzy!

Remigiusz Szyman zachwycił jurorów "Must Be The Music"! " Piękne, prawdziwe, ujmujące"PolsatPolsat