Reklama

Reklama

Xavier Wiśniewski pokazał swoją dziewczynę. Zobacz zdjęcie!

Xavier, syn Michała Wiśniewskiego i Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, pokazał zdjęcie ze swoją dziewczyną.

Xavier, syn Michała Wiśniewskiego i Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, pokazał zdjęcie ze swoją dziewczyną.
Xavier Wiśniewski pokazał zdjęcie z dziewczyną /Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN /East News

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci. Z drugą żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską ma syna Xaviera Michała (ur. 2002) i córkę Fabienne Martę (2003). Z kolei z trzecią żoną Anią Świątczak ma dwie córki: Etiennette Annę (2006) i Vivienne Viennę (2008). Najmłodsze dziecko - Falco Amadeus (ur. 2021) to owoc jego piątego małżeństwa.

Najstarszy syn lidera Ich Troje postanowił spróbować swoich sił w muzyce. W listopadzie ubiegłego roku Xavier zdecydował się wydać swój pierwszy debiutancki utwór pod tytułem "Prąd".

W komentarzach szybko zaczęły pojawiać się komplementy. "Ma świetny głos! I bardzo dobrą dykcję! Świetny kawałek", "Wpada w ucho i przede wszystkim szacun za dykcję", "Młody super, masz fajny głos" - można było przeczytać.

"Tata bardzo mnie wspiera razem z mamą. Teksty piszę sam, muzycznie to sklejamy. Idę do studia i często zabieram jednego z nich, żeby mi pomogli w finalnej wersji" - wspominał w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" Xavier.

Reklama

Xavier Wiśniewski pokazał zdjęcie z dziewczyną

Xavier jest aktywny na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami z koncertów, z chwil spędzonych z rodziną, czy z wakacji.

Ostatnio opublikował zdjęcie ze swoją dziewczyną, na co wskazują hashtagi: "couple" i "love". 

Po opisach na profilach pary można wnioskować, że poznali się podczas zajęć tanecznych - to właśnie taniec jest pasją obojga.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL