Reklama

Michał Wiśniewski pochwalił się tatuażami swoich dzieci. "Jestem z was dumny!"

Michał Wiśniewski chętnie dzieli się z fanami scenami ze swojego życia prywatnego. Tym razem opublikował zdjęcie najstarszych dzieci, które zdecydowały się na symboliczne tatuaże.

Michał Wiśniewski wychowuje pięcioro dzieci

Michał Wiśniewski był pięciokrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była ówczesna wokalistka grupy - Magda Femme (1996-2001). 

Reklama

Z drugą żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską ma syna Xaviera Michała (ur. 2002) i córkę Fabienne Martę (2003). 

Z kolei z trzecią żoną Anią Świątczak ma dwie córki: Etiennette Annę (2006) i Vivienne Viennę (2008). Później związał się z Dominiką Tajner - oficjalnie ich małżeństwo zakończyło się 30 września 2019 roku.

W grudniu 2019 roku pojawiły się informacje, że wokalista zaręczył się z 35-letnią Pauliną z Warszawy. Para miała poznać się przez portal randkowy. Pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. W styczniu urodził się ich syn. Chłopiec otrzymał imiona Falco Amadeus na cześć ulubionego wokalisty lidera Ich Troje - zmarłego w lutym 1998 r.

Na profilu wokalisty pojawiło się zdjęcie dwójki jego najstarszych dzieci. Młodzi pozują, pokazując takie same tatuaże, które symbolizują ich więź. 

"To nie jest ich pierwszy tatuaż. Ale jak trzeba się szanować, żeby zdecydować się na taki sam motyw? Symbol, że zawsze mogą na siebie liczyć" - napisał Wiśniewski. "Jestem z was dumny!" - dodał. 

Wzór przypadł do gustu nie tylko dumnemu tacie, ale również fanom. "Chciała bym aby moje dzieci były takim wzorem dla siebie", "Wzruszyło mnie to cholernie", "Cudownie sfie patrzy na tak kochające się rodzeństwo" - pisali w komentarzach (pisownia wszystkich cytatów oryginalna).

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama