Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski pokazał gromadkę dzieci. "Nienormalna rodzinka"

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego jest stale śledzone przez media. On też często dzieli się momentami z rodziną. Opublikował zdjęcie, na którym widać jego dzieci.

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego jest stale śledzone przez media. On też często dzieli się momentami z rodziną. Opublikował zdjęcie, na którym widać jego dzieci.
Michał Wiśniewski z Martą "Mandaryną" Wiśniewską (po lewej) i Anią Świątczak (po prawej) / Jacek Kurnikowski /AKPA

Michał Wiśniewski był pięciokrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była ówczesna wokalistka grupy - Magda Femme (1996-2001, sprawdź!). 

Z drugą żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską ma syna Xaviera Michała (ur. 2002, zobacz!) i córkę Fabienne Martę (2003). 

Z kolei z trzecią żoną Anią Świątczak (sprawdź!) ma dwie córki: Etiennette Annę (2006) i Vivienne Viennę (2008). Później związał się z Dominiką Tajner - oficjalnie ich małżeństwo zakończyło się 30 września 2019 roku.

Reklama

W grudniu 2019 roku pojawiły się informacje, że wokalista zaręczył się z 35-letnią Pauliną z Warszawy. Para miała poznać się przez portal randkowy. Pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. W styczniu urodził się ich syn. Chłopiec otrzymał imiona Falco Amadeus na cześć ulubionego wokalisty lidera Ich Troje - zmarłego w lutym 1998 r.

Teraz na Instagramie Wiśniewskiego pojawiło się zdjęcie, na którym można zobaczyć całą gromadkę dzieci - nastoletnie pociechy wokalisty i ich przyjaciół. "Całkiem (nie)normalna rodzinka. Love U All!" - napisał pod fotografią.

Fani są zachwyceni więzią, jaką lider Ich Troje ma ze swoim potomstwem. "Grunt to być szczęśliwym", "Cudowny widok", "Żeby każdy taki był nienormalny, to by super było. Dzieci mają ze sobą kontakt. Matki nie utrudniają kontaktu z ojcem. Ojciec dba o dzieciaki. Brawo zazdroszczę" - pisali. "Jeszcze więcej dzieci. Hejterzy pękną" - żartowali inni.

Wiśniewski wielokrotnie podkreślał, że ma z byłymi żonami doskonały kontakt. Potwierdziły to także ostatnie informacje. Ania Świątczak wróciła do Ich Troje w roli wokalistki, natomiast Mandaryna ponownie została choreografem koncertowym zespołu.

"Podoba mi się ta rodzinna atmosfera. Bardzo cieszę się, że mam ten kontakt z tatą. Może to brzmi trochę tanio, ale to jest dla mnie najważniejsze. (...) Pomimo tego, co ludzie mogą pisać i mówić, to my wszyscy jesteśmy mega zgraną drużyną - mama, tata, dziewczynki. Chociaż mają inną mamę, to też są dla nas jak siostry. Syna Dominiki (Tajner - przyp. red.), Maksa, też traktujemy jak brata, mamy nadal z nim kontakt. W końcu wychowywaliśmy się razem" - komentował najstarszy syn, Xavier.

Dzieci wokalisty Ich Troje także próbują sił w muzyce. W sieci można znaleźć utwory nagrywane m.in. przez najmłodszą córkę - Vivienne

Z kolei głos Etiennette może usłyszeć na przykład na nagraniu z wyzwaniem #hot16challenge. 

Xavier pokazał się w maju na nagraniu z mamą - Martą "Mandaryną" Wiśniewską, a w listopadzie zdecydował się wydać swój debiutancki utwór pod tytułem "Prąd".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL