Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie ze ślubu. "Dużo miłości na co dzień"

Michał Wiśniewski uczcił walentynki, publikując ślubne zdjęcie. Fani nie szczędzili komplementów.

Michał Wiśniewski uczcił walentynki, publikując ślubne zdjęcie. Fani nie szczędzili komplementów.
Michał Wiśniewski z Martą "Mandaryną" Wiśniewską (po lewej) i Anią Świątczak (po prawej) / Jacek Kurnikowski /AKPA

Michał Wiśniewski był pięciokrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była ówczesna wokalistka grupy - Magda Femme (1996-2001 - sprawdź!). 

Z drugą żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską ma syna Xaviera Michała (ur. 2002 - zobacz!) i córkę Fabienne Martę (2003). Z kolei z trzecią żoną Anią Świątczak (sprawdź!) ma dwie córki: Etiennette Annę (2006) i Vivienne Viennę (2008). Później związał się z Dominiką Tajner - oficjalnie małżeństwo zakończyło się 30 września 2019 roku.

Reklama

W grudniu 2019 roku pojawiły się informacje, że wokalista zaręczył się z 35-letnią Pauliną z Warszawy. Para miała poznać się przez portal randkowy. Pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. Doczekali się też syna, dla którego wybrali imiona Falco Amadeus.

Z okazji walentynek lider Ich Troje opublikował ślubne zdjęcie. "Kocham Cię Walentynko! A Wam wszystkim dużo miłości na co dzień!" - napisał pod zdjęciem.

W komentarzach pojawiło się wiele komplementów. "Fajną masz żonę", "Słodcy jak Wiśnie w likierze", "wow Pola jaka forma" - pisali (pisownia oryginalna).

Czerwonowłosy wokalista był jedną z gwiazd niedzielnego koncertu "Walentynki z Polsatem". Wiśniewski zaśpiewał na otwarcie i zamknięcie wydarzenia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy