Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie ze ślubu. "Dużo miłości na co dzień"

Michał Wiśniewski uczcił walentynki, publikując ślubne zdjęcie. Fani nie szczędzili komplementów.

Michał Wiśniewski z Martą "Mandaryną" Wiśniewską (po lewej) i Anią Świątczak (po prawej)

Michał Wiśniewski był pięciokrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była ówczesna wokalistka grupy - Magda Femme (1996-2001 - sprawdź!). 

Z drugą żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską ma syna Xaviera Michała (ur. 2002 - zobacz!) i córkę Fabienne Martę (2003). Z kolei z trzecią żoną Anią Świątczak (sprawdź!) ma dwie córki: Etiennette Annę (2006) i Vivienne Viennę (2008). Później związał się z Dominiką Tajner - oficjalnie małżeństwo zakończyło się 30 września 2019 roku.

Reklama

W grudniu 2019 roku pojawiły się informacje, że wokalista zaręczył się z 35-letnią Pauliną z Warszawy. Para miała poznać się przez portal randkowy. Pobrali się pięć miesięcy po zaręczynach. Doczekali się też syna, dla którego wybrali imiona Falco Amadeus.

Z okazji walentynek lider Ich Troje opublikował ślubne zdjęcie. "Kocham Cię Walentynko! A Wam wszystkim dużo miłości na co dzień!" - napisał pod zdjęciem.

W komentarzach pojawiło się wiele komplementów. "Fajną masz żonę", "Słodcy jak Wiśnie w likierze", "wow Pola jaka forma" - pisali (pisownia oryginalna).

Czerwonowłosy wokalista był jedną z gwiazd niedzielnego koncertu "Walentynki z Polsatem". Wiśniewski zaśpiewał na otwarcie i zamknięcie wydarzenia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Ich Troje

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje