Reklama

Reklama

Viki Gabor zapowiada zmiany. Kiedy premiera singla "Moonlight"?

Viki Gabor, która cieszy się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem, zapowiedziała nowy singel "Moonlight". Poinformowała też, że w jej karierze sporo się zmieni.

Viki Gabor, która cieszy się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem, zapowiedziała nowy singel "Moonlight". Poinformowała też, że w jej karierze sporo się zmieni.
Viki Gabor przygotowuje nowy materiał /Wojciech Stróżyk /Reporter

Swoją karierę rozpoczęła zaledwie trzy lata temu, podbijając serca słuchaczy nie tylko w Polsce ("The Voice Kids"), ale i w Europie (zwycięstwo w Eurowizji Junior 2019).

W 2020 roku do sprzedaży trafiła jej debiutancka płyta "Getaway (Into My Imagination)". Status przebojów zdobyły piosenki "Time" (sprawdź!), eurowizyjna "Superhero" (sprawdź!), "Getaway" czy "Afera" (sprawdź!). Viki Gabor ma na koncie także m.in. utwór z Kayah. Piosenka "Ramię w ramię" (posłuchaj!) jest dedykowana kobietom. "Utwór został stworzony z myślą o wszystkich kobietach, siostrach, dziewczynach, które trzymają się razem i dzięki temu mogą zmieniać świat!" - opowiadała Kayah.

Reklama

Nie umknęło uwadze fanów, że w ostatnim czasie młoda wokalistka zdecydowała się na zmianę wizerunku - porzuciła charakterystyczną grzywkę, zrezygnowała też z kolorowych garniturów. To był dopiero początek zmian. 

Podczas live'a na Instagramie Gabor poinformowała o nowym singlu i kontrakcie fonograficznym. Premiera utworu "Moonlight" (sprawdź fragment!) zaplanowana jest na 3 września. 

"'Moonlight' to tytuł mojego pierwszego singla po długiej przerwie! Napisałam go jakiś czas temu z Jeremim Sikorskim i Mikołajem Trybulcem. To utwór dla mnie megaważny - jest o tym, co czuję kiedy, kamery są wyłączone, a telefon odłożony na bok. Dedykuję go Wam - fanom, bo dzięki Waszemu wsparciu świecę tak jak moonlight i mogę być tym, kim chcę!" - tłumaczyła wokalistka. 

Nowym wydawcą Viki Gabor będzie Sony Music Entertainment Poland. "Wspólnie z ekipą Sony Music oraz moim managementem przygotowaliśmy superrzeczy. Nie mogę się doczekać, aż je niebawem ujawnimy" - zapowiedziała. Informacja jest o tyle zaskakująca, że od początku kariery nastolatka była związana z wytwórnią Universal i nic wcześniej nie zapowiadało zmiany.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy