Reklama

Reklama

Ten Typ Mes i Koza we wspólnym utworze. Posłuchaj "Foliage"!

10 dni przed premierą płyty "Hello Baby", Ten Typ Mes pokazuje klip do ostatniego singla promującego płytę. W utworze "Foliage" usłyszymy również Kozę.

10 dni przed premierą płyty "Hello Baby", Ten Typ Mes pokazuje klip do ostatniego singla promującego płytę. W utworze "Foliage" usłyszymy również Kozę.
Ten Typ Mes z nowym utworem /Karol Makurat /Reporter

Ten Typ Mes zapowiada swój dziewiąty album "Hello Baby", który ukaże się 19 listopada, a my poznaliśmy właśnie nowy singiel i pełną listę gości. Zobacz teledysk do "Foliage".

"Nagrałem pierwszy w życiu koncept album a, żeby było trudniej, osi konceptu nie chciałem długo ujawniać. Punkty orientacyjne 'Hello Baby' to staranie się o potomstwo, ciąża i wyczekiwanie nowego człowieka" - poinformował wcześniej artysta.

Ten Typ Mes feat. Koza - "Foliage". Zobacz teledysk!

Nie wszystkie utwory na "Hello Baby" są jednak dziecio-tematyczne. "Foliage" nagrany razem z Kozą odnosi się do bieżącej rzeczywistości pełnej wykluczających się "prawd" i zadziwiających teorii. Bez bojowego nastawienia, na pełnym luzie Mes i Koza głośno zastanawiają się jak i dlaczego niektórzy znajomi odpływają od nich światopoglądowo coraz dalej i dalej. 

Reklama

Utwór wyprodukował Jordan_bypass, a za teledysk odpowiada Ignacy Śmigielski.

Sprawdź tekst "Foliage" w serwisie Tekściory!

"Foliage" to piąty, po "Only in Warsaw", "Idealnym raperze" "Jodze" i "Akuku", singiel zapowiadający album "Hello Baby". Płyta ukaże się 19 listopada 2021 roku. Poprzednie single promujące album, to "Only in Warsaw""Idealny raper" i "Joga". Producenci, którzy pojawią się na płcie to: Kuba WięcekJordan_bypass@atutowyDryskullWorstCaseMoo Latte i Spear Oh, natomiast jeśli chodzi o rapowych gości, muzyk ogłosił już, że możemy spodziewać się zwrotek KękęBersonaGedzaDizkretaEmila Blefa i Legendarnego Afrojaxa

Poprzednia płyta Mesa - "RAPERSAMPLER" - ukazała się w marcu 2018 roku. W 2020 roku premierę miał poboczny projekt Mesa o nazwie Biały Tunel, który stworzył razem z Bartoszem Tkaczem i Szogunem.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL