T.Love, David Bowie i "Warszawa Gdańska"

Zadedykowany pamięci Davida Bowiego utwór "Warszawa Gdańska" to kolejny singel grupy T.Love z imiennej płyty. Teledysk do tego nagrania możecie zobaczyć poniżej.

Muniek Staszczyk promuje nowy album T.Love

4 listopada do sprzedaży trafiła płyta zatytułowana po prostu "T.Love".

Reklama

Przed premierą poznaliśmy single "Pielgrzym" i "Marsz". Teraz grupa T.Love prezentuje utwór "Warszawa Gdańska" dedykowany pamięci Davida Bowiego.

- Tak się akurat zbiegło, że zaczęliśmy próby dokładnie po nowym roku. Pamiętam, że dokładnie w piątek kupiłem nową płytę Bowiego, a w poniedziałek dostałem info, że Bowie odszedł. Dla nas to był szok, bo my jesteśmy fanami dobrej muzyki. Bowie był zawsze dla mnie ważny - opowiada Muniek Staszczyk w rozmowie z Interią.

- To nie jest tylko utwór o Bowiem, ale też o tym niepokoju społecznym, trochę też o uchodźcach. Myślę, że jego klimat pasuje do tej jesiennej atmosfery - dodaje wokalista, który jest także autorem tekstu "Warszawa Gdańska".

Muzykę do tego nagrania napisał basista T.Love Paweł Nazimek.

Za teledysk odpowiada Michał Braum, mający na koncie klipy dla m.in. Artura Rojka, Ukeje, Zakopower, LemONa, Hey, Goyi, Tomka Lipińskiego i Johna Portera.

W obsadzie poza muzykami T.Love znaleźli się także m.in. Natan Berkowicz i Krzysztof Zarzycki.

Sprawdź tekst utworu "Warszawa Gdańska" w serwisie Teksciory.pl!

Dowiedz się więcej na temat: T. Love | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje