Reklama

Reklama

"Sylwester Marzeń" ponownie w Zakopanem? Są nowe plany TVP

"Sylwester Marzeń z Dwójką" wróci do Zakopanego - tak można wnioskować z zapowiedzi Telewizji Polskiej. Rok temu impreza została zorganizowana w Ostródzie.

Zenek Martyniuk na sylwestrowej scenie

W ubiegłym roku z powodu pandemii telewizyjne imprezy sylwestrowe nie mogły odbyć się w klasycznej formie. Jednak mimo nałożonych obostrzeń Sylwester Marzeń z Dwójką został zorganizowany w plenerze, a na koncercie pojawiła się publiczność.

Impreza odbyła się w amfiteatrze w Ostródzie. "Żal nam, że nie możemy być w tym roku znowu w Zakopanem. Pozdrawiamy serdecznie burmistrza, pozdrawiamy serdecznie mieszkańców Zakopanego, górali, Podhalan i wszystkich ludzi, którzy zawsze przyjeżdżali do Zakopanego w olbrzymiej liczbie" - mówił wtedy Jacek Kurski, dodając, że jeśli tylko będzie taka możliwość, impreza wróci na Podhale. 

Reklama

Sylwester Marzeń z Dwójką - co planuje TVP?

Nowe informacje zostały przekazane przez biuro reklamy TVP. "Po raz kolejny, tej niezwykłej nocy, zabierzemy widzów i mieszkańców Zakopanego w szaloną podróż przez największe muzyczne przeboje" - tak brzmi cytat zamieszczony w artykule Wirtualnych Mediów, jednak na stronie biura prasowego w tekście nie ma już zwrotu "mieszkańców Zakopanego".

Kinga Ripper, szefowa wydziału kultury fizycznej i komunikacji społecznej zakopiańskiego magistratu, w rozmowie z Wirtualnymi Mediami powiedziała, że deyczje nie zostały jeszcze podjęte. "Nie podpisano umów z TVP. Koncert sylwestrowy to dla Zakopanego wspaniała promocja, a dla przedsiębiorców możliwość zarobku. Zależy nam na kontynuowaniu przedsięwzięcia i dalszej udanej współpracy z TVP, jednak sytuacja związana z pandemią nie pozwala na swobodne planowanie imprezy o tak dużym zasięgu" - wyjaśniła.

"Na początku października agencja odpowiedzialna za organizację koncertu z ramienia telewizji wynajęła u nas na okres sylwestrowo-noworoczny niemal wszystkie pokoje. Nie ukrywali, że robią to, bo ich ludzie będą pracować przy telewizyjnym Sylwestrze" - takie informacje przekazała z kolei Onetowi pracownica jednego z ośrodków wypoczynkowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje